Clio spor yay hakkında yardım

burak yener

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
arkadaşlar 4 gün önce Aracıma F&K'nin 5lik yaylarından taktırdım.Herhangı bı ısıtma kesme işlemi olmadı.takıldıgında arac 5 cm düşmedi.Yaklaşık 3.5 4 cm e kadar indi.Yapan usta 2 haftaya kadar arabanın biraz daha oturacagını soyledı.Lastik çamurluk arası tatmin edici olucak gibi fakat tamponları bıraz daha yere yakın göstermek mümkünmüdür ? lip veya benzeri şeyler kullanılabılırmı yardımcı olursanız sevınırım.
buda aracın oldugu link: http://www.renaultfanclub.com/renault-fan-club-uye-araclari/47533-34-gp-6152-a.html

kangomania

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
ön tampona lip güzel olur. Tercihe göre geniş olursa fark daha da kapanır :eyv

burak yener

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
aracın lipi mevcutmu peki ? yanlış hatırlamıyosam yok dıye bılıyorum.Biraz işlem yapılarak anca uygulanabılıyomuş

*Burak Yılmazer

Burak Yılmazer,
Başkan
34-İstanbul
Fluence,Laguna lip vs. takabilirsiniz

kangomania

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
piyasada çeşitli lipler var. Clio3 e orjinal lip yok diye biliyorum.
Yani fluence lipi olabilir.

admiral

Barış KARA,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bence delikli laguna lip olabilir

onur-d

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
yaylar nasıl memnunmusun bı resım olsaysı ıyı olurdu bende sıparıs verdım pazartesı salı gelecek taktırıcam

purmol

Bilgi Girilmemiş
Fluance lip i oluyor clio3 e .Laguna lip derdim fakat uğraşacak usta bulmak lazım laguna lip biraz sıkıntılı bu araç için . Daha alternatif lipler var farklı markaların liplerini düşüne bilirsiniz.

burak yener

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
yaylar nasıl memnunmusun bı resım olsaysı ıyı olurdu bende sıparıs verdım pazartesı salı gelecek taktırıcam
yaylardan gayet memnunum,takana kadar zıp zıp zıplar konforu unut falan denılıyodu fakat kafamda canlandırdıgım kadar bişey olmadı.taktıktan sonraki resimleri:

yayların 2 hafta ıcınde daha da oturacagını bıraz daha yere yaklaşacagını soyledı usta bakalım elımde mezura her gün boy alıyorum :D

onur-d

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
maşallah süper duruyor daha ne kadar düşşün yarın benim fk larda geliyor montajlayınca resimlerini ekliyicem, aynen millet inşaat demiri konfor kalmayacak diyor ama hiçte öyle değilmiş yani