Clio sport jant önerisi :)

AnilAE

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Haklısınız aslında orj. jant (üstündekilerin) kapak kısmı ve füme olan yerleri hafif simli fümeye boyatsam güzel durabilir peki birşey daha danışıyım :) sadece arka tekerleklere beyaz yanak yapsam sizce nasıl durur herkes karşı çıktı ama orj. kalmasına karar verirsem biraz değişiklik yapmam gerek yine arka tekerleklere spacer yaptırmam lazım çok içerdeler şahinler gibi dışarda değilde çamurluk hizasında olsa yeter sizce nasıl olur şimdiden çok teşekkürler öneriniz için :)

Bu Jantlarıda Arayıpta Bulamayanlar Var Bence Böle Daha Klas Duruyor Araç Orjinal Jantları Biraz Elden Geçerseniz Dahada İyi Durucaktır Hiç Jant Almaya Gerek Yok Ama İlla Alıcam Derseniz Karar Sizin Tabiki...

AnilAE

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Öneriniz için çok teşekkürler :) ben 17 yi kastetmiştim resminide attığım mini jantı 17 16 sını bulamadım hiçbiyerde farklı bir arkadaşın 17 jantını takmışdık 2 kişi dahi hoş 2 kişi dediğim toplamda 200 kiloda :) yani sürtme oluyor benimkide önler 4,5 arkalar 3 basık ama işte önlerde sıkıntı oluyor büyük ihtimal Te 37 ler aklımda ama orj. jantıda herkes çok seviyor kararsızım :) tekrardan teşekkürler öneriniz için

16 kullanıyorum 5 cm lik spor yaylarla sürtme yok max 4 kişi biniyor 3 yetişkn bir cocuk

croman

Burak ÖZKAN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bende orj. taraftarıyım ama bence renonun 16 jantlarından birini seçmelisin. ben 16 ya geçtim araba çok değişti renkle falan olacak şeydeğil direk 16 ya geçin derim (megane 2-ide-megane extreme- stepway) bence bunlara geç ve aracın koyu gri renk bir jantla herşey tamam olur

Ziya10

Ziyaettin AVCI,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bronz spoonda çok iyi fakat ben pek ısınamadım janta yorumunuz için teşekkürler :) valla memo_19 kardeşim mini jantı var aklımda fakat dediğin beyaz çok kollu değilde şu modeli aklımda ama 17 çok sürter diye korkuyorum :)

watermarkp.jpg

Kesinlikle beyaz mini :eyv

big_914208109ke.jpg

mhurat

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Haklısınız aslında orj. jant (üstündekilerin) kapak kısmı ve füme olan yerleri hafif simli fümeye boyatsam güzel durabilir peki birşey daha danışıyım :) sadece arka tekerleklere beyaz yanak yapsam sizce nasıl durur herkes karşı çıktı ama orj. kalmasına karar verirsem biraz değişiklik yapmam gerek yine arka tekerleklere spacer yaptırmam lazım çok içerdeler şahinler gibi dışarda değilde çamurluk hizasında olsa yeter sizce nasıl olur şimdiden çok teşekkürler öneriniz için :)
Mesela Benim Jantlar Tam Camurluk Hizasıyla Bir Geçenlerde 5 Kişi Bindik Araca Birde Ufaktan Bagaj Dikkat Etdim Lastiğin Kenarından Ufaktan Almış Yani İçeride Durması Sizin İçin Çok Dezavantaj Konforda Kaybetmezsiniz.Beyaz Yanak Kesinlikle Koymayın Arabanın Orjinelliği Gider Tamamen Spacer Konusunu Tam Olarak Anlamadığım İçin Ona Bişey Diyemicem En Fazla 1.cm Dışarı Çıkartır Sanırım Ben Başka Jant Takarken Kapakları Oturmuyodu 2mm Lik Bi Flas Koydu Araya Öle Oturmuştu Sonradan Çıkarttım Skıntı Olmasın Diye

SinanSoylu

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
iyi değil mi kardeşim bunlar :D
1274081802_40.jpg
1fdf606b1f35ba3d3d50fcaede327c66.jpg
@memo_16

SinanSoylu

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
abi anıl jant arıyomuş da tavsiyemde bunlar :D