Clio sport toure Şanziman sorunu

ookan051

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
selam herkese aracım la 3.vitesde giderken ayağımı gazdan çektım mı vitese elimi koydugumda sürekli titreme vardı servis 3.vites dişlisini değişti düzelmedi bu seferde 4. vites hafiften başladı neyse artık serviste test edildi vites kutusu değişildi diğer vitesler ve 3.vitesde sorun yok ama bu seferde 4.vites de var bu sorun ne yapmalıyım yine

admiral

Barış KARA,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Geçmiş olsun. Gerekirse bir tane daha yeni şanzıman getirsinler. Aracınız garantide nasıl olsa. İhmal etmeyin peşini bırakmayın

ookan051

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Geçmiş olsun. Gerekirse bir tane daha yeni şanzıman getirsinler. Aracınız garantide nasıl olsa. İhmal etmeyin peşini bırakmayın

2.şanzımanı yenıden takarlarmı acaba ondada sorun çıkarmı kı anlamadığım sıfır vites kutusu nasıl problem çıkartıyor

admiral

Barış KARA,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
2.şanzımanı yenıden takarlarmı acaba ondada sorun çıkarmı kı anlamadığım sıfır vites kutusu nasıl problem çıkartıyor

Herşey olabilir,sonuçta aracinizdaki ilk şanzıman da sifirdi. Eğer sorun devam ediyorsa değiştirirler bence.

ctride

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bende de 1,5 dci edc var. 20.km de vites kutusu arızasından dolayı çektirdim arabayı tekrar aldığım yere. daha evime gidemeden arıza verdi. şu anda inceleniyor. benim güvenim kalmadı. ilk fırsatta satmayı düşünüyorum.