Clio Yol bilgisayarı kayıt turmuyor

şahmerdan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
sourunu bursa da nilser oto elektronik diye bi yerde hallettirdim tabi orjinal kmye döndürmüştüm aracımı o yüzden oldu orjinal km olmayınca sorun çıkıyormuş. bura dışında her yer yapamayız yeni km saati alacan dediler. 27000 kmlik bir yalan ve parama mal oldu ama diğer tarafta hesaplaşacağız bunu yapan önceki sahibiyle inkar ediyor çünkü.

Zafer09

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
sourunu bursa da nilser oto elektronik diye bi yerde hallettirdim tabi orjinal kmye döndürmüştüm aracımı o yüzden oldu orjinal km olmayınca sorun çıkıyormuş. bura dışında her yer yapamayız yeni km saati alacan dediler. 27000 kmlik bir yalan ve parama mal oldu ama diğer tarafta hesaplaşacağız bunu yapan önceki sahibiyle inkar ediyor çünkü.
Aracın km geri cekilip cekilmedigi nereden anlasılıyor bilgi verirmisiniz

Redmi Note 7 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

turkozsercan89

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

Geçmiş olsun , sorunu halletmenize sevindim.

Önceki sahibi 27bin km gerimi çekmiş aracı ?

gelawej88

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
clio 4 sporttourer icon aracıma akü başları sökülüp takıldıktan sonra oldu ve kesinlikle gidilen mesefa ortalama tüketim hiç biri çalışmıyor ve sürekli sıfırlanıyor servise gitmeden çözüm arıyorum bilen varsa sevinirim aklıma sigorta filan yanmış olabilirmi yani basit bir şeydir kesin ama serviste öpecekler öptürmek istemiyorum

Benim bacanağın 2017 clio'suda aracı stop edip çalıştırınca herşeyi sıfırlamış oluyor. Daha önce forumdan sormuştum ve cevap veren olmamıştı. Hala çözemedik.

IVHAKAN

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Yol Bilgisayarının düzensiz çalışması, ordaki km ve diğer sayaç bilgisinin aracın km ve diğer sayaç bilgilerini sayan beyinlerle ile tutmamasından kaynaklı, genellikle kmsi ile oynanmış ikinci el araçlarda karşılaşıyoruz bu sorunla. Sanayide KMciler vardır aracın km sini kontrol edip orjinal değere getirirler bence bir deneyin sorununuz çözülecektir bu şekilde.

Son düzenleme:

Sedo34

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

Nasil bir işlem yapıldı peki düzeltmek için

golge42

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
diğer konudan bu eski konuya yazmışsın ama bu sorunu da ben cevaplayayım. hatta konyaya yakın bir yerdeysen özelden adres atayım 100 tl ye hallederler. yapacağı şey araca sıfırdan yazılım atmak demişti ama ne yazılımı atıyor sadece kadrana mı atıyor nedir. ancak abs beynindeki km ye geri dönecek demişlerdi. yada bir alternatif daha; n11 de aracın kadranı 300 tl ye satılıyor istersen de oradan al değiştir.