Clio zayif far problemi

sembolist

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Cumletten hayirli aksamlar 1 hafta once 2015 model 75bg 1.5 dizel clio 4 aldim farlari cok zayif sanki önerebileceginiz far varmidir

Ayrica sis fari yok bu joy pakette sonradan takilabiliyor mu?

Simdiden tesekkurler

Zafer09

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Cumletten hayirli aksamlar 1 hafta once 2015 model 75bg 1.5 dizel clio 4 aldim farlari cok zayif sanki önerebileceginiz far varmidir

Ayrica sis fari yok bu joy pakette sonradan takilabiliyor mu?

Simdiden tesekkurler
hayırlı akşamlar far ampüllerini değiştir sorun cözülecektir ve far ayarı yaptır. sis farı konusunda bazı araçlarda takılıyor ama clioda bilgim yok yeri varsa illiki takılır iciride tuş yeri varsa takılır ama orjinal gibi olmaz

sembolist

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Sis yerleri var arka sisleri acinca önleride acacak bir sistem yapilabilir mi onu arastiricam.

Farlara gelince önere bileceginiz bir marka var mi?
Canli gosteren

koserh11

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aynı sorun bendede var zamanında sanayide 2çiftini 40tl değiştirmiştim şuan gayet iyi ama farların markasını bilmiyorum. Sis’e gelince benim aracımda joy paket gecen ay sis farı taktırdım sis farları krom çercevesi tesisatı fln 300tl maloldu arka sislere bağladılar. ama sis farı taktırcaksan aldığın farlara çok dikkat et derim ben ilk başta yansanayi çifti 100tlye sis farı aldım farlar takıldıktan bi hafta geçmeden eridi ampülün ısısına sis farı dayanmıyor eğer sisfarı alcaksan 50,100fazla ver valeo nun orjinal clio için sis farları var onlardan al ömürlük kullanırsın.