Clio4 1.2 icon koltuk koruyucu kılıf

Ergindemirel

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar yeni araç aldım clio4 hb 1.2 icon
koltuk kılıfları mahvolmasın varmı önerebileceğiniz pahalı olmayan link verir misiniz

arslan.nalsra

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hava yastıkları koltuklarda olduğu için sıradan bir kılıf kullanmanız mümkün değildir. Hava yastıklarının açılma bölgesi file kumaştan, özel dikişli, uluslararası kalite belgeli, testleri yapılmış ve sertifikalandırılmış bir kılıf kullanmanız gerekmektedir. Sertifikasız ucuz ürünlerden uzak durunuz.

Son düzenleme:

clio2017

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Yukarida yazan arkadasa katiliyorum. Bir de hocam tr deki sanayiden vs. Alacaginiz herhangi bir kilif cok yuksek oranda polyester yani naylon iceriyor. Daha once taktirmistim cok terletiyordu. Aracinizin keyfini cikarin kilif kullanmayin tavsiyem. En kotu satmadan once 150 tl verir koltuklari yikatirsiniz ilk gunki gibi olur.. eger akliniza cok takiliyorsa da koltuk koruma yaptirabilirsiniz. Su bile dokulse emmiyor koltuklariniz. ustunde kaliyor damla olarak.. daha kolay siliniyor lekeler hemen cikiyor.

wollky_52

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Sadece ön koltuklar için hava yastıklarına gelen kısmı açık atlet kılıflar var. 20-40 Tl arası değişiyor fiyatı. Ben onlardan taktım son derece yeterli oldu. Kirlenince söküp yıkayabiliyorsun, ön koltuklarıda çamur, toz vs koruyor.. Aracı tek kullandığım için bu şekilde basit bi yöntem yeterli oldu, tabi size yetermi bilemem...

Ergindemirel

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Sadece ön koltuklar için hava yastıklarına gelen kısmı açık atlet kılıflar var. 20-40 Tl arası değişiyor fiyatı. Ben onlardan taktım son derece yeterli oldu. Kirlenince söküp yıkayabiliyorsun, ön koltuklarıda çamur, toz vs koruyor.. Aracı tek kullandığım için bu şekilde basit bi yöntem yeterli oldu, tabi size yetermi bilemem...

bi link verirmisiniz örnek.hangisi onlar

Ergindemirel

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş