Clio4 cam çatlaması.

haydangeliphuyagidenyolcu

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Herkese öncelikle kazasiz belasiz tatiller diliyorum arkadaslar. Bu sabah sapanca tarafinda onumde giden yine bi clio'dan tas firladi cama :) aşşağı yukarı yatay olarak 3-4 cm'lik bi catlak olustu. Tam da camin orta hizasi ön havalandirmanin cama üflediği hizada.

Daha'da 2000-3000 km totalde yol yapicam onumuzdeki pazara kadar. Klima havalandirmasini ön cama degilde yüze dogru ayarlayayim diyorum catlak yürümesin diye? Ayrica sigortacimla konustum anadolu sigorta'dan yaptirmistim. Ancak kasko disardan camcilarda gecerli oluyormus,yetkili serviste yüzde 20 fark oluyormus. Kaza kaydi olarakta gorunmuyormus ayni zamanda? Bende yetkili serviste yaptirmaktan yanayim. Cünkü silikonu izolasyonu filan? Bi de bayramdan sonra yaptirayim diyorum nelere dikkat etmem lazim ve nereden yaptirayim? Yardimci omur bilgilendirirseniz sevinirim.

bambam11

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
gecmis olsun. bildiğim kadariyla yagmur sensorlu camlar farkli oluyor ona dikkat edin.
reno servis icin ekstra para vermeyin bence. servisin de isciligi aman aman değil. hatta sadece cam işi yapan ustalarin tecrübesi daha coktur. servis haftada bir camci günde 20 cam degistiryor. degistirtmeden de foto çekin. kaskolar her ne kadar kayit cikmiyor desede mini onarim icin 57 lira kayit ciktigina sahit oldum.

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
O sensör işini düşünmemiştim hic. Aracımda icon, yagmur sensörü var.

bambam11

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
O sensör işini düşünmemiştim hic. Aracımda icon, yagmur sensörü var.

daha onceden tecrübesi olanlar daha iyi bilir tabi, belki cevap yazan olur.

reno nun tekerler cok dandik tas fırlatıyor diye acsaniz başlığı hemen tepki gelir aslında; )

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hahaha valla olabilir hocam. Belki bizde başkasının camına fırlatmışızdırda :)

Kesinlikle bu konuda tecrübeli olan arkadaşlar yönlendirme yaparlarsa sevinirim. İlk defa başıma geliyor ve cok farklı seyler anlatıyor herkes forumlarda. Yarin yetkili servis ile de görüsücem. Ama bilgisiz kalmak istemiyorum.