Clio4 Far Karartma

clio4gkn

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
arkadaşlar benim araç joy far içi nikalajlar taktırabilme şanım var mı yada taktırılıyormu diyeyim

iyi akşamlar :) tabikide taktırabilirsin. s-dizayn firması var. en iyi firma. burdan parçaları alabilirsin. kendin montajını yapabilirsin

karadas87

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
aracın çok hoş olmuş kardeşim güle güle kullan yalnız birşey soracam sana farları bende traspasan folyo ile sorunsuz kapladım hoş oldu yalnız ön reno logosunu siyah yapmak istiyorum sendeki sen nasıl yaptın kardeim bilgi verebilir misin..

fdll

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
iyi akşamlar :) tabikide taktırabilirsin. s-dizayn firması var. en iyi firma. burdan parçaları alabilirsin. kendin montajını yapabilirsin
İyi akşamlar hocam, s-dizayn'ın clio için özel far içi krom parçası var mı? Yok diye biliyorum.. Yoksa özel siparişle mi yapıyorlar? Nasıl yaptırabiliriz bilgi verebilir misin :)

Ciancarlo

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Far içi nikelaj yok malesef. Ancak farları açtırıp nikelaj olmasını istediğiniz kısımları boyatarak yapabilirsiniz.

karadas87

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aracı Aldığımdan Beri Aklımda Olan Far Karartma Projesini Bugün Yaptırmak Nasip Oldu. Buda Önden Görüntüsü tam önden çektiğim zaman iyi anlaşılmıyo bende böle çektim

aracın çok hoş olmuş kardeşim güle güle kullan yalnız birşey soracam sana farları bende transparan folyo ile sorunsuz bir şekilde kapladım hoş oldu yalnız ön reno logosunu siyah yapmak istiyorum sendeki gibi sen nasıl yaptın kardeşim bilgi verebilir misin..

fdll

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Far içi nikelaj yok malesef. Ancak farları açtırıp nikelaj olmasını istediğiniz kısımları boyatarak yapabilirsiniz.
Bende şaşırdım bi an var da benim mi haberim yok diye :) Krom boyanın maliyeti nedir acaba bilginiz var mı?

tolgayilmaz55

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
arkadaşlar bu far karartma olayı nasıl oluyor farın camınımı boyatıyoruz yoksa iç kısımlarımı...

or_by

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bu işlem sadece görüntü için mi yoksa faydası var mı?