Clio4 icon tv izleme nasil yapilir.

izmit_lee

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaslar merhaba
2013 clio iconda tv izlemem icin ne yapmam gerekir.

Ayri bir cihaz alacaksam eger oneriniz var mi.

Tesekkurler

maninwar

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Tv izleme derken video oynatmak mi yoksa bildigimiz tv kanallarini izlemek mi?

clio2017

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
eğer dahili anten ile karasal yayın izlemek ise kastettiğiniz yapılırını bilmem ancak önceki aracımda vardı durdugunuz yerde bol karıncalı sesin cok cızırtılı gelmesinden başka bir yayın çektiğini görmedim (istanbulun göbeğinde).. bir de sadece dururken birşeyler yapabiliyorsunuz.. frekans kaydedeyim olayı da yok.. sizin kaydettiğiniz frekans 1 km öteye geçince değişeceğinden dolayı her seferınde tum kanalları aratıyorsunuz ki zaten 3-4 dk suruyor. bulduğu da 3-4 tane cazır cuzur kanal...

ancak sağlıklı olması açısından şöyle birşey mumkun dıye biliyorum.. mirrorlink ozellıklı bir teyp aldığınızda telefonunuza örnek veriyorum turkcell tv üyeliği alıyorsunuz ve telefon ekranınızı teybe yansıtıyorsunuz. görüntünüz de her daim net kanallarınız hep kayıtlı kalıyor.. en mantıklı yöntemin bu olduğu kanısındayım..

dipnot: bu verdiğim ilk örnek kendi yaşadığım tecrübe idi 2 sene öncesinde.. şu an farklı sistemle çalışan bir tv özelliği çıkmıştır bilemem.. mirrorlink olayını da sadece yapılabildiğini duydum bu şekilde uygulanmışını görmedim.

bir de şöyle bir ürün var internette, filtre kahve hariç herşeyi yapıyor sanırım :)

link: http://urun.n11.com/multimedya-sist...id-multimedya-kamera-dvd-bt-yenihb-P170201630

Son düzenleme:

izmit_lee

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Tv izlemek amacim.
Telefon ekranini arac ekranina aktarsamda olur.ysni tvde internetten video izlerken bunu nasil aracin ekranina aktarabilirim

clio2017

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bu islem vw grubunda mirrorlink denilen bir sistemle mevcut olabiliyor renoda sonradan mevcut teybe eklenebilirini bilmiyorum. İstanbul umraniyede kaminari park var reklama girmiyor ise soylemis bulundum. Onlarin yardimci olabilecegini dusunuyorum. En azindan fikir verebilirler tam oluru nasil yapilir seklinde.. Ali ve Tayfun beyler var bana cok yardimci olmuslardi onceden.. bir telefon etmekte fayda var numarasini google dan kolaylikla bulabilirsiniz.

izmit_lee

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Tesekkur ederim

izmit_lee

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Orasida yardimci olamadi.
Peki sunu yapabilirmiyim.telefondaki goruntuyu nasil ekrana aktarabilirim.bu bir kablo ve programla yapilabilir mi

clio2017

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
biraz baktım netten herhangi bir örneği yok maalesef.. yukarıdaki mesajımda linkini verdiğim cihaz aslında tam ihtiyacınız olan şey... hem dev gibi de ekranınız olmuş olur (ipad boyunda) hem de her özelliğe sahip olmuş olursunuz.. bu cihazda play store dan istediğiniz uygulamayı indirip çalıştırabiliyorsunuz.. buna tv kanalları da dahil elbette. nasıl ki telefonunuza kanal d yi kurup canlı yayını izleyebiliyorsanız birebir aynısı olacaktır. Telefonunuzun internetini kullanarak her programı cihazın kendi bünyesinde rahatlıkla kullanabilirsiniz.. arkadaşın biri aynısını aracına taktırmış örnek videosunu iletiye ekliyorum.. tek handikapı 2000 tl olması.. ancak bu harcamayı yaptığınızda aracınızı satarken de bu size artı olarak geri dönecektir elbetteki..

İlgili video:

bigbrother

Kayıtlı Üye
06-Ankara
Ne yazık ki satarken bu tür aksesuarlar para etmiyor

clio2017

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Elbette haklisiniz ama birbiri ile ayni km lere, yaşa ve fiyata sahip zibilyon tane araç arasinda seçilmesi açisindan kolaylik sagliyor.. kimse bu tarz seylere fazladan para vermek istemez ama varsa da hayir demez. 10 gunde satilacagina 1 gunde satilir. 1 ayda satilacagina 10 gunde satilir.. iste sizin araca ne kadar daha sureyle bineceginiz de onemli.. 5 sene binecekseniz mesela değebilir.. sonucta siz araci satarken zaten fazlasiyla istifade etmiş olacaksiniz.. ya da bir oneri olarak orjinal teybinizi saklayip satarken tekrar orjinal teybi ile satip yine buradan sifirina nazaran daha uygun fiyata satabilirsiniz diye dusunuyorum belki 2 bine satilmaz ama simdi alsaniz 2 sene sonra 1000 e satilabilir mesela... Tum olay bu ozelliklere ne derece sahip olmak istediginizle alakali :) insallah bir sekilde istediklerinizi gerceklestirebilirsiniz.. ama maalesef su an icin cok uygun maliyetli bir yolu bulunmuyor gibi duruyor..