Clio4 ler her yerde

memo_16

Bilgi Girilmemiş
ya görüyorum içim gidiyo, bugün arkadaş dedi bi ara, olum yavaş arabayı yicek gibi bakıyosun diye :D

Selo61

Selim--TRABZON,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ben dün gittim baktım plazada,trafikte hiç görmedim.Çok küçük geldi bana hele arka koltuğa çocuk oturur ancak.İki kat kalıyor adamın kafası,önler idare eder.Bize gelmez,çok minik :)

ariulu

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bugün kırmızı ışıkta beklerken gündüz led farlarını açmış karşıda pırıl pırıl parlayan kırmızı bişey gördüm. Gözümüz alışınca belki sıradan gelecek. Fakat şu günlerde gerçekten dikkat çekiyor :)

memo_16

Bilgi Girilmemiş
Ben dün gittim baktım plazada,trafikte hiç görmedim.Çok küçük geldi bana hele arka koltuğa çocuk oturur ancak.İki kat kalıyor adamın kafası,önler idare eder.Bize gelmez,çok minik :)
ben 1.78 boyundayım denediğimde kafada hafif bi sürtme var fakat ben rahatsız olmadım, boy 2 metre olmadıktan sonra bence bi sıkıntısı yok :eyv

pendo

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
An itibari ile EgePark Mavişehir/İzmir'de 5 adet tanıtım aracından biri...
8227d1353154925-clio4-ler-her-yerde-img177.jpg

Selo61

Selim--TRABZON,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ben 1.78 boyundayım denediğimde kafada hafif bi sürtme var fakat ben rahatsız olmadım, boy 2 metre olmadıktan sonra bence bi sıkıntısı yok :eyv

Ben 1.89 olduğumdan bayağı bir rahatsız etti.

BassA380

Başar ORAN
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ben bizim sokakta gördüm gri renkli ümraniyede bizdense bilelim yav her haftasonu bizim sokakta =)