Clio4 orjinal jant arıyorum

hayrano

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
4000 TL Renault jantı :)) Alıpta sağda solda söylesen makara konusu olursun vallahi :)

Olay Renault fln degil arkadasim. vw dahil cogu firma turkiye den cms ye yaptiriyor orjinal jantlarini ve cidden cok kaliteli is yapiyorlar calisan arkadaslarim var kalite kisminda,
jantlari araci alirken az bir farkla istediginiz sekilde almak en mantiklisi. Yedek parcaya girdigi zaman cok pahalaniyor. O renault jantlari dedigin jantlarla ayni marka jantlar suan golflerin uzerinde. yani 4k verip golfe jant aldim demek daha mi mantikli? Tabiki degil.

iyi forumlar

mismail

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
jantlarım yamulmuş düzelttirsem zaten kaç kere düzeltilmiş benden önce, iyice cılkı çıkmış.Jant alsam pahalı.teneke jantlara mı dönsem

Numb7

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Olay Renault fln degil arkadasim. vw dahil cogu firma turkiye den cms ye yaptiriyor orjinal jantlarini ve cidden cok kaliteli is yapiyorlar calisan arkadaslarim var kalite kisminda,
jantlari araci alirken az bir farkla istediginiz sekilde almak en mantiklisi. Yedek parcaya girdigi zaman cok pahalaniyor. O renault jantlari dedigin jantlarla ayni marka jantlar suan golflerin uzerinde. yani 4k verip golfe jant aldim demek daha mi mantikli? Tabiki degil.

iyi forumlar

Mantık olarak her 2side ters. Golf veye renault hiç fark etmez. Sonuç olarak anlatmak istediğim. Otomobil firmalarından jant almak saçma geliyor. Sonuç olarak maliyeti dipe çekerek sağlamlığı artırmaya yönelik çalışmalar yapıyorlar. Demek istediğim 4k tl yi ha ww jantına ha renault jantına çöpe atılmış paradır. O paralara çok daha kaliteli jantlar alınabilir. En azından yapım amacı tamamen dayanıklılık ve sporta yönelik. buna örnek ultraleggera aklıma ilk gelen ;)

SedatBnd

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ben de Joy aracım için 16" icon jant lastik takımı arıyorum.

Son düzenleme:

HALİL61

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
2014 clio 4 (4x100 ) orjınal icon jant lastik satıyorum aracı aldıktan 2 ay sonra yenı jant lastık alıp taktıgım ıcın cıkardım temızledim depoma koydum düşünenlerle görüsürüm resimlerini ceker yollarım daha 2 ay kullanılmıstırlar cızık leke vs hıc yoktur.
fiyata gelınce 4 jant'a ıstedıgım 125 x 4 = 500tl 4 lastige istedigim 100 x 4 = 400tl toplamda 900tl ye satarım türkiyenın her yerine kargolarım düşünenlere.

SedatBnd

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
2014 clio 4 (4x100 ) orjınal icon jant lastik satıyorum aracı aldıktan 2 ay sonra yenı jant lastık alıp taktıgım ıcın cıkardım temızledim depoma koydum düşünenlerle görüsürüm resimlerini ceker yollarım daha 2 ay kullanılmıstırlar cızık leke vs hıc yoktur.fiyata gelınce 4 jant'a ıstedıgım 125 x 4 = 500tl 4 lastige istedigim 100 x 4 = 400tl toplamda 900tl ye satarım türkiyenın her yerine kargolarım düşünenlere.
Bi görüşelim hocam, pm den msj attım.

athırsızı

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
banada lazım 16 jant kışlıklarım için

furcanoco

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Megane 2 jantlarina bakin bence hemen o 6 kollu dinamik jantkari gelmesin akliniza bunun privallige si var extereme si var var da var bi bakin bence

isoş

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
elimde 4 adet joy jant bulunmaktadır kapaklarıyla beraber 1 hafta kadar kullanılmış ihtiyacı olan arkadaşların bilgilerine sunulur:anla

SedatBnd

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Dostlar peki 16 inç lik mini cooper jantı nasıl bizim clio lara, ya da corsa sport jantları? Ne dersiniz?
mxzAA_8nxsjK-fl3GcP_oSw.jpg
18565725203h.jpg