clio4 renk önerilerinz

Sedat

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

batu_rxt

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
katalogtakiyle bu rengin bi alakası yok resmen ordaki daha koyu buraki daha açık canlı canlı görmek lazım böle olmucak bu iş yrn bütün izmirdeki reno plazaları gezicem inş sarı rengi ve bu rengi görürüm

batu_rxt

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
gittim baktım sarı ve mavi vardı mavi daha güzel beyaz hepsinden güzel sipariş geçicektim aracımın alıcısıda vardı ama hala lansman dönemi bitmediği ve arka cam lar manuel geliceini sölediler şuan beklicem 2013 3.aya kadar nrlink teyip ve sunroofu gelicekmiş

batu_rxt

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ayrıca sakın sticker olayınagirmeyin bayide sıfır aracın üstündeki kenarlarından atık şekilde duruor ve çok kötü malzemeyle yapılmış

batu_rxt

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
şimdide başka bir bayiyle görüştüm bornova mais şubesi numaramı bırakmıştım aradılar geçtiğimiz haftadan itibaren gelicek tüm araçlar arka camları elektrikli ve rlink sistemli teyp vede katlanır aynada gelicekmiş bayiden bayiy fark sanırım

cantekin67

Cantekin YAVUZ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Mavi ve sticker tavan çıkartması ve mavi 17" cant.

pendo

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
şimdide başka bir bayiyle görüştüm bornova mais şubesi numaramı bırakmıştım aradılar geçtiğimiz haftadan itibaren gelicek tüm araçlar arka camları elektrikli ve rlink sistemli teyp vede katlanır aynada gelicekmiş bayiden bayiy fark sanırım

İnşallah bu sefer doğru biliyordur bayi.Bornova ve Çiğli ,Mais'in kendi ana şubeleri olduğu için merkezden doğru bilgi aldıklarını umuyorum. Rlink'e 2013 diyolardı ama o da gelirse ayna ve camlarla süper olur.Bayi doğru biliyorsa Autoshow'dan hemen sonra ilk işim gidip almak olacak!!!

batu_rxt

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
abi yok beyazı daha hoş karizma duruo kırmızı trimlerde olunca süper oluo dıştan:)

dikizaynasi

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
siyah kırmızı cıtalar bide kırmızı 17 jant olsa dadından yenmez bence