Clio4 st kaza

gizmo35

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar bugün arabayı verdim servise, yarın exper gelecekmiş yaklaşık 1 hafta süre verdiler. Sadece ön arka farı değiştirecekler, diğerleri düzeltilip boyanacakmış. Bu arada lokal boya oluyormuş, servisten çıkınca resimleri eklerim.

wawseng

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar bugün arabayı verdim servise, yarın exper gelecekmiş yaklaşık 1 hafta süre verdiler. Sadece ön arka farı değiştirecekler, diğerleri düzeltilip boyanacakmış. Bu arada lokal boya oluyormuş, servisten çıkınca resimleri eklerim.
Geçmiş olsun

DyNaStY

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Geçmiş olsun kardeşim görünce içim cız etti.Allah beterinden korusun herşey yerine geliyor zamanla.

BURAK.34

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Geçmiş olsun , ben İzmir'de ermat'a gidiyorum.Ne çok çok memnunum diyebilirim ne de memnun olmadığımı söyleyebilirim.

admiral

Barış KARA,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Geçmiş olsun , ben İzmir'de ermat'a gidiyorum.Ne çok çok memnunum diyebilirim ne de memnun olmadığımı söyleyebilirim.

Ben kani yada kapanlari tavsiye ederim izmirde.

HTC One X+ cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

oxicen

Gökhan Bayram ÖZTÜRK
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
geçmiş olsun kırmızı renk biraz sıkıntıymış arkadaşın dediği gibi parça boyanacak

gizmo35

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Selam arkadaşlar, araba servisten çıktı yoğunluktan yazamadım. Karşıyaka Şahinler' de yaptırdım, gayet güzel yapmışlar sağ olsunlar. Renk konusunda tereddütlerim vardı ama orjinali gibi olmuş, ton farkı vs. yok. Yöntem şu şekilde; boya lokal olarak atılıyor, vernik komple yapılıyor, muhtemelen bu yüzden ton farkı yok, tabi araba da 2 aylık solma falan olmadığından gayet güzel olmuş. Toplamda 1950 TL masraf çıktı, ön far 250TL, arka stop 170 TL değişti, gerisi boya ve işçilik.

http://imageshack.us/a/img208/7272/rcno.jpg
http://imageshack.us/a/img196/4358/pf7w.jpg

ayhan_301

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Gayet güzel olmuş. ALLAH tekrar göstermesin.

TC AKIN

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Geçmiş olsun.