Clio4 uzaktan araç çalıştırma

Cazador355

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kitapçıkta okuyunca menüye girip baktığımda görememiştim. Rlink ve otomatik vitesliler için geçerlidir diye düşündüm.

orhang

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
forumdaki bilgiler genellikle media nav1 için geçerli. benim aracım joy ama ikinci el media nav2 aldım. araştırırken micom testin evo için olan versiyonunu buldum. orda birçok özellik var. işten anlayan birileri kurcalasa eminim birşey bulur. ben geri görüş kamerasını burdan etkinleştirdim Görüntüsü bu şekilde.
564294mooooo.png

Uzaktan çalıştırmayla ilgili olarak ben baya kurcaladım ama bir sonuç elde edemedim. sanırım ekranda var ama araç için gerekli donanım yok. ki bence manuel araçlar için geçerli değildir. araba vitesdeyken çalışamaz sonuçta. ayrıca birde menüde klima durumunu göster diye bir seçenek geldi ama benim klima analog muhtemelen o bilgileride almam imkansız. Deneyen varmı bilmiyorum ama digital klima ile analog klima soketleri aynımıdır? çıkmasını bulsak çalışırmı acaba?
Analog klimada çevirdiğinizde kalorifer kazanı uzerindeki yerleri teller hareket ettiriyor sizin çevirmenize göre. ama dijitalde motorlar mevcut.

gencosman1453

Kayıtlı Üye
16-Bursa
Herkese selam,

medianav2 için Geri görüş kamerası ile ilgili forumda bir bilgi bulamayınca biraz araştırma yaptım ve çözdüm onu ayrı bir konu olarak sizlerle paylaşacağım.
Asıl konu tesadüfen uzaktan araç çalıştırma diye bir buton açıldı. ayrıca ana ekranda zaman ayarı diye bir sekme çıktı. biraz kurcaladım ama anlayamadım bu konuda bilgisi olan varmı?

ngjtPa
unnamed_1.jpg
[/URL] unnamed.jpg[/IMG]
Micom menü içerisinde res diye bir yer var onu on off yapinca aktif ediliyor. Benim araçta da çıkıyor medianav evo da. lâkin daha çalıştıramadım. Bir türlü aktif olmuyor.
394135df429e7738785cb8ebe87d0014.jpg

SM-A720F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Son düzenleme:

Yalcin92

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Micom menü içerisinde res diye bir yer var onu on off yapinca aktif ediliyor. Benim araçta da çıkıyor medianav evo da. lâkin daha çalıştıramadım. Bir türlü aktif olmuyor.
394135df429e7738785cb8ebe87d0014.jpg

SM-A720F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Uzaktan aracı çalıştırma sadece Rusya daki araçlar için geçerli

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi