Clio4te gizli özellik varmı ?

renac

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ben bu konuyu hiç araştırmadım ama geri vitese takınca müzik sesini otomatik kıssa iyi olurdu.

zazaaser

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
clio 4 1.5 90 DCI ICON SPORT TOURER baska gizli ozellikleri va mı

isoş

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
gizli özellik olmazmı direksiyon kutusundan gelenses 100 km hızda camdan gelen ıslık sesi far içi buharlaşma ve viraj denge kolu bunlar clioda olan alrken bilmedimiz gizli özellikler yanlız benimşansıma bu gizli özellikleri ben yaşamadım:yer

EndSpeed

Erdem,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
gizli özellik olmazmı direksiyon kutusundan gelenses 100 km hızda camdan gelen ıslık sesi far içi buharlaşma ve viraj denge kolu bunlar clioda olan alrken bilmedimiz gizli özellikler yanlız benimşansıma bu gizli özellikleri ben yaşamadım:yer
[emoji3] [emoji1] hehe

Tapatalk Üyeliğimden S5 Mini İle Gönderildi...

zazaaser

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
arac yaslandıkca gizli ozellikler artıo demek ki :)

kursad1071

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
gizli özellik mi ilk defa duydum bilmiyorum ama bahsettiğiniz ani frende 4lulerin otomatik yanması 10km hızda kapıların otomatik kitlenmesi gibi özellikler gizli falan değil kullanım kılavuzunu okursanız orda hepsi yazıyor.

Emrebali05

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Follow me home su sekilde olabilir arabayi kullandiniz stop ettikten sonra far kolunu kendinize cektiginizde 30 sn ile yanabilir benim clio 3 aracimda boyle belki sizde de boyledir denemekte yanabilir( her cekme 30 sn uzatir ve en fazla 2 dk sure yanar )