ClioIII executive 1.5 DCi motor üst kapağı montajı

sezgin bey

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bu kapak hakkında aracımı almadan evvel 6 ay araştırma yaptım yani aracı ben aralık 2010 da teslim aldım ve 2011 model. Fakat birkesim maliyet kısma diyor aslında kafama yatanda bu yanlız Renault'un fransa'daki sitesinde incelediğim clio-3 dizellerdede bu kapak yok demekki çoğuna koymuyorlar. Ama Renault Clio 1.5 DCi G.Tour Executive 2010 Model 30.750 TL Sahibinden satılık ikinci el linkidenki grand tour sanırım Türkiye'ye gelen ilk modellerden olduğu için kapak var. Sanırım bu modelde ön far yıkama donanımıda var. Ama bizim araçlar şimdi daha donanımlı.

sezgin bey

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Teşekkürler Paylaşimİçin Güzel Oldu Bu Kapak Bu Sanırım Benim Kangooya Olur Fotolardan Anladiğim Kadarıyla
Sevgili Apsuvai bu kapak K9K-T766 serisi dci dizel makinelere tam uyum sağlıyor. Kapak sesi çok kesmiyorki zaten bizim dci makineleriiz gerçekten sessiz çalışıyor ve ısınınca dahada sessiz bir hal alıyor. Kapağı görüntü ve kirlilik için düşündüm. İyiki almışım. Taviye ederim.

sezgin bey

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Şimdi çıkmacılardan bir pim daha bulup onuda tam tek kalan deliğe denk getirip onuda bir lehva sac ile motor kaldırma mapasının ordan çift civatalı bir bağlantıyla siyaha boyayarak monte edicem resimlerini gene paylaşacağım.

sezgin bey

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Clio-3 faz-1 modellerinde mevcut bu mapalar. Elinde fazla olan yada aracından sökmeyi planlayan varsa almaya talibim yardımcı olacak sevgili arkadaşlarım varmı acaba?.

*İstanbullu

Çılgın Kangoocu-009,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
güzel olmuş

sezgin bey

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bir başka resim en sondaki mapa ve pim.

sezgin bey

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Sevgili arkadaşlar yardımlarınızı bekliyorum ama hala bir yardım yok. Bu pimden yani clio-3 faz-1 dci motorun çıkmasından bu pimden nasıl bulurum?

sezgin bey

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aracını yeni alan sevgili arkadaşlar dizel araçlarda sevgili reno motor kapağı koymama konusunda hala ısrar ediyormu?