Clioma pedal takımı ve ayak dayama

Zenx

Metin KESKİN
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
arkadaşlar forumumuzdan cliocup172 nickli serkan arkadaşımızın sattığı ayak dayama ve pedal seti bugun elime ulaştı, gerçekten beklediğim gibi çok güzel bi setmiş, kendisine bu güzel iş için en başta tşekkür ediyorum.
gelelim montaj aşamasına, ayak dayama en basiti, şarzlı matkapla 10'snde montajı yapılıyor ancak işin en cincikli kısmı pedal kısmında kopuyor :aytuğ çünkü bu havada ve bu daraşmalıkta resmen müslümana işkence tarzında oluyor :aytuğ

öncelikle pedalların üstündeki lastik kısmı kaldırıyoruz, daha sonra renkli bir kalemle pedal delikleri için nokta alıyoruz ve bizi bu kadar ugrastırıcagını düşünmediğimiz demir pedalları delmeye başlıyoruz (gerçekten çok zorluyor adamı, ne nalet bi metalmiş delinmiyor arkadaş) :aytuğ delip sıkma işi bitince gaz pedalına geçtik, gaz pedalı metal değil plastik dikkatli olun :mad:
gaz pedalını matkapla değil elle yapmaya calısın, biz tornavida ile delip montaj yaptık kırılma çatlama olmasın diye :eyv

buyrun resimler

BUDA BONUS (Markaların Kardeşliği) :tony

Cliocup172

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Gerçekten canı gönülden tebrik ediyorum sizi sonunda montajlayan birilerinden fotoğraf geldi sevindirik oldum :D
montajlama sıralaması ve uygulanısı cok mantıklı dıger alıcılarada yol gosterır cınsten
ıyı gunlerde kullanın :)

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
Montajı zor olsa da işlem bitince ortaya çıkan görüntü 10 numara,güle güle kullan kardeşim...:eyv

forjust1day

Tuna İŞGÖREN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ayak dayama yerini çok beğendim fakar orasını delmeden başka bi uygulama yapamazmıyız ?

kangomania

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
hayırlı olsun yakışmış ama vidalar hoş durmuyor. Daha estetik görünümlü sabitleme vidası lazım.

cupido

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Güzel olmuş

Htmakina

Hakkı TAM, ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Güle güle kullan kardeşim. Keşke delerken altına bir gazete kağıdı serseydin ve pedalların altına takoz koyarak yapsaydın. Hem delmesi daha kolay olur hemde talaşlar aracın içine dökülmemiş olurdu.12 3

YeniClio4

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Pardon gaz pedalının lastiği çıkartılmıyormu?
O direkt olarak üstünemi monteliyoruz yeni gaz pedalını?

nerozxr

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
çok güzel olmuş elinize sağlık,benim merak ettiğim ayak dayama akıllı vida (havşa başlı) vida ilemi tutturuldu ?

erh0606

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Pardon gaz pedalının lastiği çıkartılmıyormu?
O direkt olarak üstünemi monteliyoruz yeni gaz pedalını?

bencede çıkartılmıyo, üstüne monte ediliyo heralde