Clioma Veda Zamanı

*UfukASLAN

Ufuk ASLAN, T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
scenic güzel

KaRaHaN

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Çok geçmiş olsun allah beterinden korusun. Gördüğüm bu clio yani aracına gerçekten helal olsun kağıttan bir araç olmadığının kanıtı allah daha iyi bir renault almayı nasip etsin ....

Emir

Emirhan SERKUŞ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kardeşim geçmiş olsun. Telefonlarda görüşüyorduk ama arabanın bu halini görmemiştim. Bu konu da nasıl olduysa benim dikkatimi çekmemiş. Allah beterinden korusun ve çoluk çocuğunu sevenlerine bağışlasın.

Aracının değerini umarım almışsındır. Çok yakın zamanda uğrayacağım yanına inşallah. Tekrar geçmiş olsun.

Sağolasın abi. Allah razı olsun. Arabayı yakından görünce daha kötü bir sonuçla çıkabilirmişiz onu gördüm, sıcağı sıcağına farketmemişim. Çok fena olmuş araba.

Kasko değeri 15.300 liraydı. Kaskoda lpg 1.300 TL teminatta vardı. Çok uğraştırdılar. Kaskoda yazan küçük yazılar çok önemli, full kasko diyorlar ama hikaye. 14.500 zor aldık abi, lpg kitinide gittiğimde komple söktüm. Koskocaman Kasko şirketi lpgye yazılan fiyatı vermeyeceğini ama plgyi söküp alabileceğimi söyledi. Bende inadına gidip söktüm. :pislik

Emir

Emirhan SERKUŞ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Çok geçmiş olsun allah beterinden korusun. Gördüğüm bu clio yani aracına gerçekten helal olsun kağıttan bir araç olmadığının kanıtı allah daha iyi bir renault almayı nasip etsin ....
Sağolasın Allah razı olsun.

ApSUVai

Bilgi Girilmemiş
Sağolasın abi. Allah razı olsun. Arabayı yakından görünce daha kötü bir sonuçla çıkabilirmişiz onu gördüm, sıcağı sıcağına farketmemişim. Çok fena olmuş araba.

Kasko değeri 15.300 liraydı. Kaskoda lpg 1.300 TL teminatta vardı. Çok uğraştırdılar. Kaskoda yazan küçük yazılar çok önemli, full kasko diyorlar ama hikaye. 14.500 zor aldık abi, lpg kitinide gittiğimde komple söktüm. Koskocaman Kasko şirketi lpgye yazılan fiyatı vermeyeceğini ama plgyi söküp alabileceğimi söyledi. Bende inadına gidip söktüm. :pislik

İyi Yapmıssın Sen Temiz Bir Yıldız Denk Getir Kardeşim Modeli Mühim Değil Bence 190D 200E E200 Vs

Emir

Emirhan SERKUŞ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

İyi Yapmıssın Sen Temiz Bir Yıldız Denk Getir Kardeşim Modeli Mühim Değil Bence 190D 200E E200 Vs
Abi onlardan zor vazgeçtim, zaten aklımın bir köşesinde hep varda 95-96 E200ler ;)

UĞUR BAŞAR

Uğur Başar
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Başlığı görünce clio yu satıyorsun sanmıştım. ne zamandır girip bakıcam bir türlü nasip olmuyordu, şimdi denk geldi.. görünce şok oldum :(
Geçmiş olsun Emirhan. Gerçi olmuş bitmiş üzerinden baya da geçmiş ama Allah hepinizi birbirinize bağışlamış Çok şükür.

C.Kaan

Kaan ÖNTAN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Tekrar'dan Geçmiş Olsun Abi, Allah Korumuş.