Cliomu Yağlamışlar :)

GhettoParty

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Geçen Yıkamadan cıktıgımda farkettımkı arabanın sağ arka çamurluğunda yağmsı bir madde var araç kurumaya başladığından kuru bezle tam çıkmadı. bugün tekrardan aracı kendi evimin önünde yıkarken gene dikkatimi çekti sabunlu bez ile iyice ovaladıktan sonra temizlendi. o sıra yakın büyüklerimize sorup tarif ettik meğerse domuz yağı sürmüşler.

garip enteresan ama gerçek birşey Allah Akıl fikir versin. Allah İyi yada kötü hakkımızda düşünenlere kat ve kat fazlasını nasip etsin ne diyelim.

Ayberk016

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Abim buyu yapmislar sana buyu :) kalp olayina benzemesin :)

Alper22

Alper ACAR,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aynen abicim domuz yağı ise büyü yapmışlardır şerefsizler.. ALLAH kötünün eline düşürmesin tüm herşeyi tersine çevirsinn.

Alper22

Alper ACAR,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aynen abicim domuz yağı ise büyü yapmışlardır şerefsizler.. ALLAH kötünün eline düşürmesin tüm herşeyi tersine çevirsinn.

GhettoParty

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aynen kardeşim hatun kaputa kalp çizmişti hehe satarken bile rezil olmuştum :)

saol Alper kardeşim çok takmıyorum çünkü Herşey Allahtan gelir iyiside kötüsüde..

C.Kaan

Kaan ÖNTAN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Yahu Milletin Hiç İşi Gücü Yok, Tövbe Yarabbimm ...

GhettoParty

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Sorma Kaan Bende Öğrenince Aynı tepkiyim verdim :)

berkay43

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
büyüdür abi bizede çok yaptılar evin duvarlarından ne yağlar temizledik:(bahçedeen sarısı olmayan yumurtalar çıktı yatağımın altından yumurta çıktı daha say say bitmez büyü yapıldımı abim evde delirirdi huzur felan kalmazdı.Allah sabır versin şimdi kurtulduk Allaha şükür.iyi bi hocaya okutun bence.

GhettoParty

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
büyüdür abi bizede çok yaptılar evin duvarlarından ne yağlar temizledik:(bahçedeen sarısı olmayan yumurtalar çıktı yatağımın altından yumurta çıktı daha say say bitmez büyü yapıldımı abim evde delirirdi huzur felan kalmazdı.Allah sabır versin şimdi kurtulduk Allaha şükür.iyi bi hocaya okutun bence.

Eyvallah Güzel kardeşim saoalsın güzelce temizledim . yapılması gereken birkaç şey varmış yarın onları yapıcağım tedbir amaçlı Sallamasamda tırsmadım değil nede olsa 4 teker üzerinde gidiyorum :) neler ile karşılaştık buda varmış ne diyelim hayırlısı verende O Alanda O

Ayberk016

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Abim bence sen arabaya bi biranda al geceleri ort ustunu boyle seylerle ugrasma :)