Çocuk kilit

Htmakina

Hakkı TAM, ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Şirkette kullandığım kangoda bu şekilde yarın sabah ilk işim incelemek olacak. Enteresan durum gerçekten.

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
Kusura bakmayın daha yeniyim . arka kapının her iki tarafını da bu şekilde . mandal düğme bulamadım. ön kapının resmide aşağıda yine bulamadım. ilginize şimdiden teşekkürler.
q44BlB.jpg
[/URL][/IMG]
VllY6y.jpg
[/URL][/IMG]
Senin aracında çocuk kilidi yok, ilk defa gördüm bunu, reno bunu da çalmış demek ki... :)

EndSpeed

Erdem,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Senin aracında çocuk kilidi yok, ilk defa gördüm bunu, reno bunu da çalmış demek ki... :)

.....:buyuksun USTA abi şimdi onu dicektim çalmışlar demekki. fazlada anlamamda dedim kapının orası tm burası tm ee nerde bu çocuk kilidi :) kapının karşısında kalan kısımda olabilir mi ?

*USTA

Genel Başkan
09-Aydın
Bu fotoğraf arka kapıya aitse çocuk kilidi yok, tasarrufa gidilmiş... :)

VllY6y.jpg

cagatay52

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Sürücü kapısındaki cam açma düğmelerinin ordaki cam kilitleme düğmesi kapılarıda kilitliyor mu acaba :)

neconeco

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Sürücü kapısındaki cam açma düğmelerinin ordaki cam kilitleme düğmesi kapılarıda kilitliyor mu acaba :)
sürücü koltuğunun yanında ön camları açma kapama ve aynaları ayar tuşu var başka bi şey yok. Benim kangooda kilit yok mu ne

neconeco

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bu fotolar ön kapıya ait USTA abi. üstte arka panının resmini koymuştum. Kilit mandal düğme bulamadım. En kısa zamanda servise gidip soracağım..

*USTA

Genel Başkan
09-Aydın
Dediğim gibi yanlış yere bakıyorsun kardeşim, arka kapıyı aç stop lambası tarafına bak, sen orta direğe gelen yere bakıyorsun ki onlar zaten kilit değil...

neconeco

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Dediğim gibi yanlış yere bakıyorsun kardeşim, arka kapıyı aç stop lambası tarafına bak, sen orta direğe gelen yere bakıyorsun ki onlar zaten kilit değil...
USTA abi sağolasın ben yanlış yere bakıyormuşum. Kusura bakmayın. Sonunda buldum. Ayrıca mesaj yazarak yardımcı olamaya çalışanlarada teşekkürler. Allah kaza bela vermesin herkese..