Çocuk oto koltuğu zorunluluğu kalktı mı?

artemistr

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
merhaba arkadaşlar 2010 yılında zorunlu olan cocuk koltugu kalkmış diye duydum,artık istege bağlıymış ve cezası yokmuş,bu konu hakkında kesin bilgisi olan varmı?? benim arkadaş beni mi yemiş yoksa ?

rizeli

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
kalsın veya kalkmasın. çocuğunu seven güvenliğini alır... eğer ki çocuk var ise onu koltuğa oturtmadan hareket etmemek gerekiyor.

gerçi bizim zibidi bazen isyan çıkartıyor ama olsun, ıslık bir şekilde kanına girip kemerini takıyoruz :eyv

kubılay

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Rizeli' Nickli arkadaşımızın'da söylediği gibi zorunlu olsun olmasın Güvenliği elden bırakmamak gerek kesinlikle kullanmaya devam edin ama bu yasanın kalkması kesinlikle yanlış bir haberdir ben inanmıyorum.. olamaz böyle birşey :soru

C.Kaan

Kaan ÖNTAN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kesinlike Katılıyorum Zorunluluk Kalsa'da Küçük Çocuğunuz Var İse Muhakkak Çocuk Koltuğunda Otursun Allah Korusun Kazalarda Çocuklar Çok Savunmasız Oluyorlar ...

artemistr

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar tabiki cocugun guvenliği herşeyden önemli ben yasanın devam edip etmediğini soruyorum cocuk koltugu kullanayımmı kullanmayımmı onu sormuyorum koltugum zaten var.