Çok acil f7r motor parçaları yardım lütfen

meganne

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
orun saçma olduğun halde cevaplanmış, hala geriliyormuşmuş...
yaw arkadaş motor parçaları nerede bulunur, tabi ki çıkmacılarda , sanayide bulunur.
ben de gerildim...

hep ben hep ben hep ben. hep beni eziyorlar eziyorlar eziyorlar(yılmaz morgul)

devrankayabaşı

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
sorumun neresi saçma arkadaşım sen fr7 motorun parçasını hangi çıkmacıda gördün bana diyorsun insan gibi sorduk burada yaptıran bilen varsa diye ama kimsenin bişey paylaştığı yok dahada uzatmaya gerek yok kimse bişey yazmasın konuyuda kapatın benide banlayıp silin forumdan

Ziya10

Ziyaettin AVCI,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
sorumun neresi saçma arkadaşım sen fr7 motorun parçasını hangi çıkmacıda gördün bana diyorsun insan gibi sorduk burada yaptıran bilen varsa diye ama kimsenin bişey paylaştığı yok dahada uzatmaya gerek yok kimse bişey yazmasın konuyuda kapatın benide banlayıp silin forumdan

Arkadaşım halen kimsenin birşey paylaştığı yok diyorsun aradın mı benim yazdığım telefonları ? Çıkmacı da yoksa sanayide serviste renault parçacısı dolu onlara sorarsın. Onlarda da yoksa servise gidersin fransadan sipariş ile getirtirler. Daha napalım alalım biz mi gönderelim sana parçaları ?

Forumumuza sponsor olan renault çıkmacısının telefonlarını bir kez daha yazıyorum. Sitelerinde 2.0 16v megane coupe parçaları olduğu yazıyor.

Telefon: 0 (312) 396 42 64
Cep: 0 544 783 66 68

meganne

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
kimsenin bişey paylaştığı yok yazmışsın..
diğer forumlara da yaz bakalım...30 gün bekle cevap yazan olacak mı?

onurssxx

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Allahım bütün çeşitler buraları mı bulur anlamadım sorusuna cevap verilmiş halen polemik adam...

meganne

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Allahım bütün çeşitler buraları mı bulur anlamadım sorusuna cevap verilmiş halen polemik adam...
:D kikikikiiki

mmteSn

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

Sponsorlara bir sormak lazım..
Onun haricinde, Ankara Yıldız sanayi güven renaultta bitane f7r var motoru parçalarmı bilemiyorum...