Çok acİll kapi aÇilmama sorunu

okky33

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
arkadaslar aracımın kumandası kapıları açmıyor ancak araç çalısıyor ve anahtarla kapılarda açılıyor ve ayrıca içerideki kilitleme düğmeside çalışıyor. Bilmem anlatabildimmi arkadaslar kafayı yemek üzereyim acil yardımınıza ihtiyacım var...

uniquel

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
arkadaslar aracımın kumandası kapıları açmıyor ancak araç çalısıyor ve anahtarla kapılarda açılıyor ve ayrıca içerideki kilitleme düğmeside çalışıyor. Bilmem anlatabildimmi arkadaslar kafayı yemek üzereyim acil yardımınıza ihtiyacım var...

pil bitmis olabilir mi diycem ama bunu dusunmussunuzdur sanirim

mert hitay

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
kumandanın pili yeni mi? bitmiş olabilir..

Solenza

Ersin ŞENTÜRK,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
sorun pilden kaynaklanıyor :eyv

EREN34

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Cep telefonunun kamerasını aç. Kumandayı kameraya tutarak bas. Bastığında morumsu bir ışık görüyorsan sorun arabada. Sorun kumandada ise pil dene. Oldu oldu olmadı yeni kumanda sart. Eğer kumanda sağlam sorun arabada ise öncelikle tavan alıcı kısmı denemen gerek. o olması muhtemel. Malum Renault larda anten dibinden su alma gibi kronik bir sorun var. Her aracında olmasada bu olay sık oluyor. Kumanda alıcı devrede tam anten altında olduğundan su aldıysa gitmiş olabilir. O devreyi denersin oda olmazsa iş sigorta kutuna giderki umarım öyle değildir.

okky33

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
kumdandanın pilinin bittiğini düşünmüyorum çünkü ışığı falan yanıyor ama onuda değiştircem. aracın içindeyken basıyorum kumandaya onda bile tepki yok ne iştir anlamadım arkadaslar yokmu basına gelen???

ArMy

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kumandaya basılı tutun yanıp sönen ışığın seviyesine bakın burdan pilin zayıflığnı anlarsınız.Yakın zamanda anahtarı düşürdünüz mü?

okky33

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ışığın seviyesi gayet başarılı gelio bana

TRSemih

Semih Yağıbasan-Ankara,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
yedek anahtarla denediniz mi