Çok Büyük Teşekkür...

Melih OZLEM

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kurban Bayramının son günü başıma gelen talihsiz olay ile karterim çatlamıştı, karter bulamadığım için kaynak yaptırmıştım önceden mekanikçimde. 1 ay sonra çatlak su koyverince tekrar kaynak yaptırdım. Bu 2 işlemde 500küsür param boşu boşuna gitti. Son zamanda da bir daha çatlamasın diye kaldırmıştım aracımı 3cm. Bu şekilde hiçbir sıkıntı yaşamadım ama gel gor ki insanın en ufak şeyden nem kapar rahat edemiyordum. En son buluşmamızda Batur abi sağolsun serivisleri olduğunu söyleyince derdimi paylaştım. İkitelli Atatürk sanayide çıkma karter bulduk kaynaksız. Batur abi Allah razı olsun hafta içi gitti ayırttırdı karteri. Dün Batur abimle buluştuk, gittik karterimizi aldık. Bir güzel temizlediler, Koray abiyle tanıdık çıktı vs :) Karterimiz boyandı temizlendi takıldı, arabamızın bütün eksikleri giderildi. Şuanda arabamı tekrar sevmeye başladım, satmaktan vazgeçicem gibi görünüyor.

Ben buradan Gültaş Otomotiv ve özellikle Baturalp abiye sonsoz kere teşekkürler. Yağ ücreti haricinde aldıkları işçilik parası çok komik bir rakamdı Allah bin kere razı olsun. Arabamı artık daha çok seviyorum ve mıncıklamaya başladım, lipini değiştirdim, içini söktüm kaplamacıya verdim, dün cilaladım dükkanda. Bir aşk geldi :) Bu aşkı yaratan Gültaş Otomotiv ve Baturalp abiye sonsuz teşekkürler, sağolun varolun :) Bundan sonra mekanik işim için tek adres var benim için Gültaş :)

Fotoğraf çekmedim kusura bakmayın :) Tertemiz karterimizi ekliyim :)

Bu da iş bitmiş servisten çıkmadan önce mutlu EVlat :) Maşallahlarını eksik etmeyin, bu ara çok ihtiyacım var :)

Ben yalnız hala uslanmadım, yakın zaman EVlat tekrar yerlerde olacak :)

Alper22

Alper ACAR,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Maaşallah'ı var Melih Abi'm ALLAH tekrarını yaşatmasın kazasız,belasız,mutlu ve huzurlu günlerde kullanırsın İNŞALLAH :)

Sami Demirpaz

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Melih hayırlı uğurlu olsun.. :)

kangomania

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
hayırlı olsun, satılma düşüncesinin askıya alınması güzel olmuş :)

mhurat

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Melih. büyük geçmiş olsun kardeşim bide dertten daha kurtuldum rahata edin. maşallahi var arabanın ufak tefek şeyleride yeniledinmi tadına doyum olmaz hem bak yazda geliyo napican arabasiz :)

umutguzey

Adana,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Maaşallah

Onur Gönüllü

RENAULT MAİS SERVİS DANIŞMANI,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hayırlı uğurlu olsun kardeşim

C.Kaan

Kaan ÖNTAN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Maşallah Abi Tekerine Taş Gelmesin :eyv

Melih OZLEM

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Yorumlarınız için hepinize çok teşekkürler sağolun. Yarın gelecek olan bugünde aradı ciddi görünüyor. Satılmazsa ilanı kaldırıcam zaten :)