Çok güzel Bir Ralli Çekimi Renault 5 e Bayıldım :D

Onur Gönüllü

RENAULT MAİS SERVİS DANIŞMANI,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Yorumlar sizden :D

Son düzenleme:

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
Genellikle Renault marka araç vardı,çok güzel hazırlanmış,Haydar başkanla keyif alarak izledik,sağolasın kardeşim...:eyv

Onur Gönüllü

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Genellikle Renault marka araç vardı,çok güzel hazırlanmış,Haydar başkanla keyif alarak izledik,sağolasın kardeşim...:eyv

Rica ederim abi evet çoğunluk renault Bizde cotech ben usta izledik :D Haydar Başkana sevgiler saygılar abi. Kesin kahve içiyorsunuz dur afiyet olsun :D

murattemz

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Renault 5'e ustaimza.pngarmasıda ne yakışırdı.

*Gökhan42

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
yorum bizdende onurcum video koyarken panelden video eklemek icin kullandıgın o butonları kullanma video yandan yuzde 20 eksık cıkıyor direk linki kopyala youtube'dan yapıstır olay tamamdır :eyv video guzel emegine saglık :eyv

*Gökhan42

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
dakika 5.29 R11 Turbo ... .Araba Coupe Onu tek gecerim .. karsıdan gelmeeye baslayınca sanki babamı gordum gibi sevindim :D

Onur Gönüllü

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
yorum bizdende onurcum video koyarken panelden video eklemek icin kullandıgın o butonları kullanma video yandan yuzde 20 eksık cıkıyor direk linki kopyala youtube'dan yapıstır olay tamamdır :eyv video guzel emegine saglık :eyv

öyle yaptığımda video link olarak atıyor ve izleme sayısında düşmeler oluyor kardeşim yeni sekmede çıktığı için üşenmeler giriyor işin içine :D nasıl eksik çıkıyor anlamadım o konuyuda

Uther77

Savaş ŞEN , Able Seaman,
Başkan
Bilgi Girilmemiş
Beyaz clio 3 rs favorim :eyv

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın

öyle yaptığımda video link olarak atıyor ve izleme sayısında düşmeler oluyor kardeşim yeni sekmede çıktığı için üşenmeler giriyor işin içine :D nasıl eksik çıkıyor anlamadım o konuyuda
Bildiğin gibi devam et sen,senin yaptığın doğrusu diğer türlü yapınca bizim kontrol paneli hata vermeye başlıyor...:)

Onur Gönüllü

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bildiğin gibi devam et sen,senin yaptığın doğrusu diğer türlü yapınca bizim kontrol paneli hata vermeye başlıyor...:)

teşekkür ederim qw