Çok hızlı olmak da iyi değil be :))

BunyaminKapicioglu

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar geçenlerde her cumartesi bir araya gelen araba tutkunlarının arasına katıldım. Çeşit çeşit arabalar. Ses sistemleri, modifikasyonlar vs. Tabi her mekanın eksik olmayan şahinleri, doğanları da var. Biri egzos patlatıyor, diğeri spin atıyor derken herkes ayrı bir artist. Mekanda birkaçtane kendinden emin arkadaş var BMW e30, Opel Corsa ve Peugeot 206. Kalkışlarda bir trafik lambasından diğerine kadar yarışıyorlar. Ben de asalet ve ihtişamın ta kendisi olan Coupemi :)) bir kenara çektim. Bir süre gözler üzerimdeydi. Kimse kalkış teklif etmedi. Arkadaşımı mekanda bırakıp kısa bir resital yaptım. (öncelikle aracı benzine aldım:)))) bulunduğum noktadan asfalta ok gibi bir giriş yaptım 8 saniye var yok 100 km hıza geldim ve geçtim caddeden. Mekanda kalan arkadaş yorumları dinliyor tabi.
Oranın demirbaşları megane'la kalkar mısın teklif ediyor ama kimsede gıkk yok :)) Duyunca çok güldüm hehe Tabi kendimden başka rakibim olmaması da üzücü :D

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
Hızlı olmak iyidir,basmasan bile karşına rakip çıkamaz...:)

ozkan2614

Özkan ÇELİK,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ben koltuga yapışmak nedemek coupe de ögrendim ;)

BunyaminKapicioglu

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ben koltuga yapışmak nedemek coupe de ögrendim ;)
Kesinlikle. Fiat tipom varken hep koltuğa yapışmak isterdim ama olmazdı:) Usta şoför dayılarım da nevar işte gayet hızlı gidiyor normal bu diyorlardı. Coupe alınca bindirdim arabaya. Bak dedim dayı. Tam olarak bunu kastediyordum. 2 vites 4000 devir yeterli oldu koltuğa yapışmasına :) Arabama aşığımm

ozkan2614

Özkan ÇELİK,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kesinlikle. Fiat tipom varken hep koltuğa yapışmak isterdim ama olmazdı:) Usta şoför dayılarım da nevar işte gayet hızlı gidiyor normal bu diyorlardı. Coupe alınca bindirdim arabaya. Bak dedim dayı. Tam olarak bunu kastediyordum. 2 vites 4000 devir yeterli oldu koltuğa yapışmasına :) Arabama aşığımm
benim araçta bu aralar sıkıntı var gibime geliyo ama düşük devirlerde kendini göstermiyo tiriger V kayışı falan degiştirdim ondan sonra yaşadım bu olayı pazartesi servise gösreticem

RsErdi

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
sen beni güldürdün Allah ta seni güldürdün :) 320 bmw cilere kaldırabilirsin geçersin yani