Concorde

muyi61

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar 92 model concorde aldım motoru canavar gibi ancak bazı masrafları var eksozunda manager eksozu takılmış son eksoz kısmı araç kaloriferi ısıtmıyor debriyaj yukarda kavrıyor direksiyonu çevirince ses geliyor başka bir sitede aman hocam ne yaptın dediler hemen sat kurtul parçasını bulamazsın dediler gerçekten hiç bulanamıyormu bide sağ yolcu koltuğu hafif sallanıyor ısparta ve çevresi için usta tavsiyesi bekliyorum Allah'a emanet olun

coskun34

Coşkun,
Süper Moderator
Bilgi Girilmemiş
Kalorifer isitmiyor ise büyük ihtimalle tıkalı değişmeli . Direksiyon çevirince gelen ses direksiyon da ise tamirini yapan yerler var görüşün belki ön takımdan da geliyor olabilir eğer öyle ise rot balans cılar kontrol eder gerekli parça listesi yapar.
Concorde manager parçaları araçlar piyasada fazla olmadığı için biraz zor bulunur ( malum 20 yaş üzeri araçlar) kıyaslama Broadway ile yapılınca parçaları da pahalıdır

muyi61

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Sağolasın çoskun bey acaba yani benim merak ettiğim bulunamayan parça konusu motor kısmı ile alakalımı mesela triger setini yada hava filtresini veya ön düzen ile ilgili parçalarını çok zor buluruz bide bugün direksiyonu sola çevirince amortisör takozu un oynadığını farkettim aynı şey sol taraf içinde geçerli

muyi61

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Sağolasın çoskun bey acaba yani benim merak ettiğim bulunamayan parça konusu motor kısmı ile alakalımı mesela triger setini yada hava filtresini veya ön düzen ile ilgili parçalarını çok zormu buluruz bide bugün direksiyonu sola çevirince amortisör takozu un oynadığını farkettim aynı şey sol taraf içinde geçerli herkese iyi akşamlar

coskun34

Coşkun,
Süper Moderator
Bilgi Girilmemiş
Sağolasın çoskun bey acaba yani benim merak ettiğim bulunamayan parça konusu motor kısmı ile alakalımı mesela triger setini yada hava filtresini veya ön düzen ile ilgili parçalarını çok zormu buluruz bide bugün direksiyonu sola çevirince amortisör takozu un oynadığını farkettim aynı şey sol taraf içinde geçerli herkese iyi akşamlar
Motor parçaları nda sorun yaşayacağınızı sanmıyorum karoser parçaları zor bulunur .
Stop lambası , far , kapı çamurluk , tampon gibi parçaları zor bulunur