Connect Diag Tool

*Burak Yılmazer

Burak Yılmazer,
Başkan
34-İstanbul
Lakayit cevaplar ve alaya alınmalardan ziyade RenaultFanClub forum ve yardımlaşma sitesinde sorunuma çözüm bulabilme amacıyla yazmıştım. Yanlış yerde isem özür dilerim. Cidden tecrübelerini paylaşacak arkadaşların mesajlarına ihtiyacım var, teşekkür ederim.

silmiş olduğun yorumlarını okudum da amacını anlayamadım bişeyler sormuşsun bende sana cvp verdim kaldı ki Aykut ABİM de sana kötü bir şey söylememiş çok kurcalama demiş.. Kaldı ki Rnavını serviste taktırdıysan sıkıntı yaşamazsın diyerek cevap ta verdim sana.. Burada herkez bir şeylere yanıt bulur ve ortam da gayet sıcak ve seviyelidir başka bir yerde bu tarz bir duygu yakalarsan gidebilirsin hatta bulmadan da gidebilirsin bu tamamen kendi iraden ve elinde olan bir durum.. ona buna aklınca laf sokarak cevap bulamazsın kendine.. Ayrıca Aykut abimin yanındaki ben değilim ama bizde o bu su kavramı yoktur herkez bir dir.

Soruna gelirsek 3. kez yanıtlıyorum rnavını yetkili serviste taktırdıysan sıkıntı yaşamazsın servise göster yok taktırmadıysan bu konuda serviisin yapab,leceği bir şey yok geçmiş olsun..

İyi günler

azzaae

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aranızdaki garip dayanışma dikkatimi çekti ve alaycı tavırlarınıza hala bir anlam veremedim ama yine de aynı seviyede kalmamak için mesajı göndermekten vazgeçtim, o yüzden sildim, lakin okuduysan da yapacak bir şey yok.
Forumun admini bile gayriciddi ve alaycı tavırlar içindeyse ve sen bunu samimi ortam sanıyorsan yanılıyorsun zira bu sanal bir ortam bile olsa her yaştan ve ortamdan insan mevcut dolayısı ile kelimelerimizi seçerken birazcık dikkat sarfetmeliyiz diye düşünüyorum, sizi de böyle yapmaya davet ediyorum. Ha , burda böyle işine gelmiyorsa gülegüle diyorsanız ozaman selametle ...

*Burak Yılmazer

Burak Yılmazer,
Başkan
34-İstanbul
Aranızdaki garip dayanışma dikkatimi çekti ve alaycı tavırlarınıza hala bir anlam veremedim ama yine de aynı seviyede kalmamak için mesajı göndermekten vazgeçtim, o yüzden sildim, lakin okuduysan da yapacak bir şey yok.
Forumun admini bile gayriciddi ve alaycı tavırlar içindeyse ve sen bunu samimi ortam sanıyorsan yanılıyorsun zira bu sanal bir ortam bile olsa her yaştan ve ortamdan insan mevcut dolayısı ile kelimelerimizi seçerken birazcık dikkat sarfetmeliyiz diye düşünüyorum, sizi de böyle yapmaya davet ediyorum. Ha , burda böyle işine gelmiyorsa gülegüle diyorsanız ozaman selametle ...

Aramızda dayanışma falan yok bu bir kendii payıma konuşayım öncelik ile alaycı bir tavır sergilemedim daha doğrusu alaycı bir uslup kullanmadım kendi düşüncem Aykut abinin paylaştığı fıkra senın kurcalayarak bozdum demen ile örtüşmüş bende noktayı koymuş dedim bu sadece bunun sonuçu dalga geçmek vs değil.. Profil bilgilerin de yasşını yada üye tanıtım bölümünde kendini tanıtan bir kaç şey yazarsanız yaşınızı görme ihtimalimiz olur o zaman adınızın sonuna gerek abi gerek kardeşim diye saygımızı gösteririz zaten bundan yana bir sıkıntı yok..

İşinize gelmiyor sa diye bir şey sölemedim bu lafımıda yanlış anlamışsınız kalıp kalmamak tamamen sizin elinizde istediğiniz an gidebilirsiniz de kalabilirsiniz de

KaRaHaN

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

Öncelikle Merhaba. Durumunuz konusunda da geçmiş olsun. Yaşanılan yazışmalarda üslup ve yazılma şeklindeki hassasiyetiniz doğal ki içinde bulunduğunuz durumun çabuk çözümüne yönelik olduğundan yanlış anlamışsınızdır. Rnv konusunda yardımcı olacak kişiler zaten size burdan yazacaktır ve üzülecek konuşmalar olmaması için benim kanımca bu yazıları beklemeniz ve hassasiyetinizi lütfen gerginlik konusuna getirmeden yardımcı olmak isteriz ve bu konuda hem Cotech hemde Mustafa USTA size yazacak ve yardımcı olacaktır. Anlayışınınz için teşekkür eder LÜTFEN bu forumun bir şirket olmadığın ya da kurumsal kimlik taşımadan insanlara yardımcı olmaya çalıştığını unutmayalım ve kısa zamanda sorunuza çözüm bularak zeytin dalı ile durumun düzeltip aktif bir forum üyesi olmanız dileğiyle geçmiş olsun dilerim ...

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
Bu hatayı çözmenin tek yolu R-NAV'a yeniden yazılım yüklemek, bunun için servisin elinde program varsa işini çözerler, 3 adet usb bellek gerekiyor bu işlem için bazen ilk usb de sorun düzeliyor bazen sırasıyla hepsini takıp yüklemeleri gerekiyor.
Servisin elinde hazırda bu usb ler yoksa Fransa üzerinden yazılımları indirmeleri gerekiyor ve bunun içinde senden ücret talep edebilirler.
Antalya Zamanlar Otomotiv sanırım bu işte en kalifiye servis, oraya gitmekten başka çaren yok...
Not: Bu forumda gerçekten dayanışma var ve kimsenin malına mülküne boyuna posuna bakılmaz, Aykut abimiz sana espirili bir şekilde cevap vermiş ve sende tanısaydın onun seninle dalga geçmek gibi bir niyeti olmadığını anlardın...:eyv

Aykut Karabulut

,
Başkan
35-İzmir

Yaşım gereği nasihat etme içgüsü ile konuya biraz espirili yaklaştım, bu alay ediyorum gibi algılandıysa özür dilerim. Atalarımızdan biz nasihat alırken böyle anehtotlar ve vecibelerle yastık altına koyacağımız ögütler ile büyüdük. Ben şahsım ve temsil ettiğim RFC adına sizden özür dilerim.:eyv

UĞUR BAŞAR

Uğur Başar
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
silmiş olduğun yorumlarını okudum da amacını anlayamadım bişeyler sormuşsun bende sana cvp verdim kaldı ki Aykut ABİM de sana kötü bir şey söylememiş çok kurcalama demiş.. Kaldı ki Rnavını serviste taktırdıysan sıkıntı yaşamazsın diyerek cevap ta verdim sana.. Burada herkez bir şeylere yanıt bulur ve ortam da gayet sıcak ve seviyelidir başka bir yerde bu tarz bir duygu yakalarsan gidebilirsin hatta bulmadan da gidebilirsin bu tamamen kendi iraden ve elinde olan bir durum.. ona buna aklınca laf sokarak cevap bulamazsın kendine.. Ayrıca Aykut abimin yanındaki ben değilim ama bizde o bu su kavramı yoktur herkez bir dir.

Soruna gelirsek 3. kez yanıtlıyorum rnavını yetkili serviste taktırdıysan sıkıntı yaşamazsın servise göster yok taktırmadıysan bu konuda serviisin yapab,leceği bir şey yok geçmiş olsun..

İyi günler

Biraz espirili verilen bir cevap nasılda büyümüş böyle...
Aykut abinin yanındaki kişi olarak sanırım bana da bir pay düşmüş. Öncelikle şunu düzelteyim Aykut abi biraz fazla UZUN :)
sonrasında da uzun yıllar sağlık sektöründe çalıştığım ve hizmet verdiğimiz hastalarımız ve yakınları, hastaneye her ne sebepten geliyor olursa olsunlar bir ajite hali, bir dokunsan bin ah işitecek gibi bir durumda olduklarından aklıma sizin düştüğünüz durumdan dolayı da hemen bir cevap bulma, bir yardım talep etme, sorunuzunu çözme çaresizliğiniz de aynı etkiye sebep olacak ki, yazılan uslüp yada tavır artık nasıl derseniz, size biraz batmış. tabi buradaki durum kişilerin birbirlerini görmeden, özellikle kişiliklerini bilmeden kullanılan uslüpler yüzünden istenmeyen bir ortam oluşmuş..

Mustafa Bey istediğiniz cevabı vermiş, Umarım sizi tatmin etmiştir.
son olarak ben de yanlış anlaşılma yüzünden gerilen ortam için arkadaşlarım adına özür dilerim.
keyifli forumlar.

azzaae

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bu hatayı çözmenin tek yolu R-NAV'a yeniden yazılım yüklemek, bunun için servisin elinde program varsa işini çözerler, 3 adet usb bellek gerekiyor bu işlem için bazen ilk usb de sorun düzeliyor bazen sırasıyla hepsini takıp yüklemeleri gerekiyor.
Servisin elinde hazırda bu usb ler yoksa Fransa üzerinden yazılımları indirmeleri gerekiyor ve bunun içinde senden ücret talep edebilirler.
Antalya Zamanlar Otomotiv sanırım bu işte en kalifiye servis, oraya gitmekten başka çaren yok...
Not: Bu forumda gerçekten dayanışma var ve kimsenin malına mülküne boyuna posuna bakılmaz, Aykut abimiz sana espirili bir şekilde cevap vermiş ve sende tanısaydın onun seninle dalga geçmek gibi bir niyeti olmadığını anlardın...:eyv

Verdiğiniz cevap için teşekkür ederim, sırf yanlış anlaşılmamak için yazıyorum,elbette forum içerisinde kimsenin boyuna posuna , malına mülküne bakılmaz ama birbirini tanımayan insanların birbirlerini yanlış anlama ihtimali her zaman vardır, ben buradaki tüm arkadaşların iyi niyetli paylaşımlarından dolayı teşekkür ediyorum ayrıca alınganlık gösterip bazı benim şahsen tanıma fırsatı olmadığım abilerden de özür diliyorum. Boyum posum çok yok, zengin de değilim yani mesajlarım kibirimden dolayı değildi..hepinize saygılar, hürmetler....

ROADFOX

Kerem SAYARI, T.C. Vatandaşı,
Başkan
Bilgi Girilmemiş
Verdiğiniz cevap için teşekkür ederim, sırf yanlış anlaşılmamak için yazıyorum,elbette forum içerisinde kimsenin boyuna posuna , malına mülküne bakılmaz ama birbirini tanımayan insanların birbirlerini yanlış anlama ihtimali her zaman vardır, ben buradaki tüm arkadaşların iyi niyetli paylaşımlarından dolayı teşekkür ediyorum ayrıca alınganlık gösterip bazı benim şahsen tanıma fırsatı olmadığım abilerden de özür diliyorum. Boyum posum çok yok, zengin de değilim yani mesajlarım kibirimden dolayı değildi..hepinize saygılar, hürmetler....

Hepimizin kendine has bir tavrı var.Zamanla paylaşımlarımıza katılıp aileyi daha yakından tanıyınca birde bakmışsınız sizinde bir mesajınız bir fıkra yada benzeri bir girişle birleşmiş:)Elbette zaman zaman yanlış anlaşılmalar oluyor buda çok doğal.Konunun,bu boyutta ve bu anlayış içinde çözülmesine sevindim.......keyifli forumlar dilerim
:eyv

yagizmo

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Umarım sorununuz çözülür çözülmesse 700 - 800 tlye mal olur demişsiniz ben size daha ucuza kendi icon aracımının r navını satabilirim menavrus yüklü ve sorunsuz

Moderatörün son düzenlenenleri: