Çook acill yardimmm !!!

murataydın

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ha bir de şu var, 32500'e alırsan en iyi ihtimalle aynı fiyata satarsın. Çok cazip bir fiyat değil, ama kötü de değil.

huseyin957

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
yaa aslında şöyle bişey bugun adamla tekrar konuştum dürüst birine benziyor arabadan çok memnunlar o yüzden tok satıcı durumundalar çok aşağıya düşmüyorlar. Ben bu aracı aldığım zaman en kotu ihtimalle 2 sene binmek istiyorum o yüzden km düşük ve temiz araç arıyorum . Adam hiçbirşey çıkmayacağının garantisini veriyor aracına güveniyor. Benim düşüncem de minimum masraf ile 2 sene gibi bir süre binip daha sonra 80.000 civarı bi km ye gelince zarar etmeden satmak. Sizce bu arabaya 32 vermelimiyim yoksa 28-29 gibi bir fiyata 100.000 civarında bir araba mı bakayım hangisi daha kar lı olur benim için. Hangisinden zarar etme ihtimalim daha azdır

huseyin957

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bazdu peki sen neden aracı almaktan vazgeçtin ?

huseyin957

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
sorgulamasını yapmışsın ya ondan dedım

bazdu

Batuhan Dursun BAZDU,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
sorgulamasını yapmışsın ya ondan dedım

sizin dediğiniz araç sorguladığım ve size yardım olsun diye sorguladım benim 30 bin tl m olsa rs alırdım :)

murataydın

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
32500 extreme paket 3 kasa clioya verilmez diye düşünüyorum. şahsi fikrim tabi, ama o parayı verdikten sonra alternatif çok artıyor. 30.000 liraya kadar desen hakikaten clio dışında alternatif yok gibi ama 32500 fazla bir rakam. Full donanım olsa hadi neyse. Dynamique veya night&day bulabiliyorsan onlara bak bence. Son kasanın baz donanımı da alınabilir üzerine biraz daha koyarak.

huseyin957

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Peki arkadaşlar bi tane de 2010 model fiat punto evo 1.3ultijet dynamic buldum araç 30 binde . Araçta kaza boya yok . Fiyat olarak da son olarak 33.000 tl istiyor sizce bu fiyatlara hangisi daha iyidir

berkay22

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
abi bana sorarsan fazla istiyorlar. yakıtı iyidir edirneden samsuna 2005 model dizelle basarak gittik 1000 km yaptı normal insani gitseydik kesinlik 1200 km görürdü. ama anladığım kadarıyla senin de boya takıntın gibi bişey var ama bi araba boyanınca orjinalliği bozulmaz. bi camurluk değişmesinden (ön çamurluk) bişey olmaz veya kapının boyanmasından bişey olmaz. arkadaşımın 2005 corollası var tanında kuş pisliğnden dolayı boya var galariciler veya alıcılar arabaya pert muamelesi yapıyorlar. bu kadar da değil allah aşkına şu ön yargıyı atalım üstümüzden adam dokundurmuştur vuruk mu gezsin. benimde arabamın tavanında kuş pisliğinden vernik atması var korkudan boyayamıyoruz. 4 kapı boyalı bi de tampon değişik buna bi dünya laf yapıyolar bide tavanı boyadık mı yandık. napalım arabayı yatak odasında mı saklayalım.