Coupe den anlayanlar yardım ederse sevinirim abilerim...

emirekici

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
saol kardeşte resimlerde arac ıslak ve temiz değil ugrasırsak siyahtan daha ön plana cıkar dıe düşünyorum

batu_rxt

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bence güzel araç düşünün drim:eyv

purmol

Bilgi Girilmemiş
saol kardeşte resimlerde arac ıslak ve temiz değil ugrasırsak siyahtan daha ön plana cıkar dıe düşünyorum

Sen git baktır kardeşim bu arabaya rengi çok güzel fotolardan görüldüğü kadar döşemelerde çok yıpranmamış büyük bir kazası yoksa al geç

ZgN

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bence renk gayet güzel benim aracım gri ama aldıgım zaman bütceme göre temiz lacivert bulabilsydim tercihim lacivert olurdu oturaklı ve güçlü bi görüntüsü var lacivertin benim fikrim bu

haldunak

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
araba dediği gibiyse bakılabilir ve coupe istiyorsan alınabilir gibi. ama ben adana ustalarından hep korkarım çünkü kaportada iyi iş yapıyorlar diye biliyorum. iyi baktır araca

emirekici

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
değerli yorularınız için çok teşekkür ederim renk konusunda bi tereddütüm kalmadı:eyv

fth001

Fatih ERİŞEN
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Renk benim de coupelere yakıştırdığım güzel renklerden. bu aracın fotoları güzel çıkmamış gibi normalde laciivert çok daha güzel görünüyor.
Hiç zaman kaybetmeden aracı görmelisin canlı canlı görünce sen de daha rahat karar verirsin. sonra da mutlaka göster bence temizse alınır.

elverado

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
araç neoldu ilan kalkmış ?

emirekici

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
görüştük anlaştık gibii ancak megane 2 yada honda cıvıcimizi satmam gerek satnca alcm hemen

elverado

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
hatırlısıyla kardesim iyişanslar