ogedayy

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar 2000 model coupe nin arka tarafa geçmek için ön koltuğu yatırdığımız plastik kolu lazım ancak hiç bir yerde bulamıyorum servise sordum getiririz 77 tl dedi :sinirli o küçücük plastikte o kadar etmez. Sizce ne yapabilirim yada nereden bulabilirim? İzmir / KSK tarafını talan ettim ama nafile ... :slc

eroll06

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
abi eğer o dediğin sadece plastik parça ise oha diyorum. ben ankarada 5 tl ye aldım kardeşim. hemde öyle 3-4 yere sormadım ilk girdiğim dükkanda buldum. bu dediğim yerde ankara pursaklarda küçük bir oto yedek parçacısı:D

eroll06

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
gerçi benim koltuktaki dişli yemiş dişleri ama. onuda japonların meşhur yapıştırıcısıyla hallettim.:D

karpuz

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Erol hocam eğer o fiyata bulabilirseniz ben 4 adet alabilirim bana da lazım.

eroll06

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
abi benmi çok şanslıyım yoksa aynı parçadan mı bahsetmiyoruz. koltuğu yatırdığımız kol değil mi bu. 70 tl olmasına imkan yok. küçük plastik bir parça. pursaklar sanayide yedek parçacıda vardı. halende vardır sanırım. yolunuz oraya düşerse bir sorun derim

ogedayy

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
erol üstü yuvarlak mı geliyor yoksa çıkıntılı olanı mı senin aldığın? ben çıkıntılı olanını buldum burada ama o olmadı deriye zarar verir diye takmadım.

eroll06

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
benim dediğimde çıkıntılı olan. ortasında yuvarlak bir çıkan parçası var sanırım oturmasını sağlıyor. resimvarsa elinde yüklermisin bakalım.

becks

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
  • aynen servis banada 80 tl dedi ama ben 7liraya hallettim:)

ogedayy

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
abi nası hallediyonuz anlamadım ki :slc bizede bi el atı verin yaw cenker