Coupe Şahin

Onur Gönüllü

RENAULT MAİS SERVİS DANIŞMANI,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bayağı emek harcanmış tebrikler.

Kadir Salim

T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Zaten mirraforiyi zor bulur :)

C.Kaan

Kaan ÖNTAN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
kapılar mirafiorilerden (italyan 131) alınmış ve sacı dğiştirierek hazırlanmış olabilir, ilanı bulamadım fakat :S emeğe saygı bence gayet güzel olmuş :eyv

Türkiye'de Tek Kapı Miafiorini Kaç Adet Var Hatta Dünya'da Kaç Tane Elle Tutulur Kaldı'da Kapılarını Bulup Buna Takacak, Hadi Kapıları Bulsa Sırf o 2 Kapıya Bu Şahin'den Daha Çok Para İsterler hihi

memo_16

Bilgi Girilmemiş

Türkiye'de Tek Kapı Miafiorini Kaç Adet Var Hatta Dünya'da Kaç Tane Elle Tutulur Kaldı'da Kapılarını Bulup Buna Takacak, Hadi Kapıları Bulsa Sırf o 2 Kapıya Bu Şahin'den Daha Çok Para İsterler hihi

Türkiyede bilinen tek kapılı sayısı 25 yada 30, arada pert olanlar falan oldu ve daha piyasa olmmışlarda var hatta çürümeye terk edilenlerde, parçalarıda ordan bi yerden temin edilmiş olablir :D 2 3 tane tek kapı mirafiori sahibide tanıyorum yani :eyv

C.Kaan

Kaan ÖNTAN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Türkiyede bilinen tek kapılı sayısı 25 yada 30, arada pert olanlar falan oldu ve daha piyasa olmmışlarda var hatta çürümeye terk edilenlerde, parçalarıda ordan bi yerden temin edilmiş olablir :D 2 3 tane tek kapı mirafiori sahibide tanıyorum yani :eyv

Benim Bildiğim 3 Tane Yürür Var Şuan Başkada Görmedim Duymadım, Ama Doğrudur :eyv

hatayye81

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Güzel gözüküyo yalnız kapılar bana orjinal gibi geldi uzun değil direklerinden belli oluyor zaten ankaraların tofaş ve bmw'lerine hasta oluyorum. Çok iyiler:eyv

guitar junior

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arka kapılara yazık olmuş. :)

*İstanbullu

Çılgın Kangoocu-009,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bence şık olmuş beğendim

*Renault9

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş