Coupemi boyatmak neye mal olur!

xelyum

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
yazın başında bartında 350 liraya dıştan boyattım güneş yanıkları vardı tavanda spoilerde bagaj kapağında falan öldüresiye pazarlıkla komple boyandı cizikler falan vardı 3 5 yerde maşallah fıstık gibi oldu pasta cila+kapı kolları bagaj düğmesi falan ne varsa 350 tl ye boyattım coupemi..

merhaba bu işlemi nerede yaptırdınız hangi usta??

BunyaminKapicioglu

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Boya var boya var. Bırakın 350 lirayı 1500 liraya bile adam gibi boya yaptıramazsınız. Ben ustayım diyen adam yapmaz yani. Aracın üzerindeki tüm aksesuarlar sökülüyor. Sırf bunun işçiliği bile epey para. Sonrasında derin çizik, ezik, göçüklerin çevresi macunlanıp zımparalanıyor. Üzerine boya ve astar. Ucuz işçilikle boyanmış bir araba kendini hemen belli ediyor. Acemi adam anlamasa bile arabadan anlayan birisi anında görür farkı. Arabanızdan soğursunuz, hevesiniz kaçar. Hele de zamanla boya özelliğini yitirmeye başlar araç leş gibi olur. Aman aman uzak durun derim. Yaptıracaksanız, parmakla gösterilen, referans verilen hatta pahalı araçların kendisine götürüldüğü güzel bir usta bulun hakkı neyse verip yaptırın derim