Coupenin koltukları yatmıyor

burak mehmet

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar 2000 model coupenin azçok yapım aşamalarını biliyorsunuz,Koltuk yatırma kolları kırıktı bu yüzden koltuğu yatıramıyordum,O kolları aldım taktım ama koltuklar yine yatmıyor koltuğu yatırmak için tahrik alan o demir hareket ediyor ama koltukta tık yok ...tamam arkaya oturan kimse yok bagaj olarak kullanıyoruz arka koltukları ama çalışmayan aksam can sıkıyor..

Böyle bir durum başına gelen varmıdır ? Çözüm yolu basitmi,yoksa döşeme derisinin soyulması gerekirmi? (deriye çok güvenmiyorum zorlanırsa zarar görebilir.....)

EREN34

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Doseme sokulecek. icinde halat var o cikmis belliki. deriye birsey olmaz. alt kopcalarindan rahat kurtulur

asipoyraz

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
peki koltuk yatırma kollarını nerden aldın. satılıyormu. nemıkılerde kırık

speedy gonzales

Salih AYKUT,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
koltuğun döşemesini söktürüp içindeki mekanizmaya baktırabilirsin muhtemelen halatı yada mekanizmanın bir parçası kırıldı benimkilerde çalışmıyordu komple iskelet haline getirerek çok iyi bir ustanın sayesinde canavar gibi yaptırdım şimdi saat gibi çalışıyor.
koltuk yatırma mandalları çabuk kırılıyor ben onları tornacıya yaptırdım ömürlük oldu :)

croman

Burak ÖZKAN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bir bilgim yok geçmiş olsun nasıl düzeldiğini yazarsanız çok makbule geçer:)

burak mehmet

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
peki koltuk yatırma kollarını nerden aldın. satılıyormu. nemıkılerde kırık

Bütün parçacılarda var kangoo nunki ile aynı 2 li pakette satılıyor 10 tl ama torna fikri güzelmiş...

yoğunluktan ilgilenemedim bu hafta sonu yaptırrısam fotoğraflarım işlemleri koyarım foruma Herkese teşekkürler..