Coupe'ye egzos düşünüyorum, ne dersiniz?

BamBam

Murat ÖZDEMİR ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
istanbulda vanalı sistemi adam akıllı kumandalı..dandik malzemelerle karıştırmayalım:) 450 liraya yapıyorlar..

Örnek var mı hiç Burak? Foto video? Referans düzgün mü? Bir de pazarlık payı/taksit imkanı var mıdır?

MaLFuRiouS

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
abicim bosver takmazsın silinceri yazmaz polis emice ceza felan ya yanından rolantide gecersin olur biter :D gectikten sonra yardır sol seritte 1 km ötedeki adam o ottonun sesini duyunca kendini atar orta seride :D :eyv

TRSemih

Semih Yağıbasan-Ankara,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
o ne olm, sök tak yalama ettin cai'yi :hehe
bir yola daha baş konulmuş, umarım istediğini tez zamanda bulursun panpa, destekçinim :D

burakdinler

Burak DİNLER,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Örnek var mı hiç Burak? Foto video? Referans düzgün mü? Bir de pazarlık payı/taksit imkanı var mıdır?

sitesinden bak istersen kardeşim Gider Egzost genelde istanbul tayfası orda yaptırıryor..pazarlık belki 400 e yapabilir ama taksit imkanı olması lazım..

BamBam

Murat ÖZDEMİR ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
o ne olm, sök tak yalama ettin cai'yi :hehe
bir yola daha baş konulmuş, umarım istediğini tez zamanda bulursun panpa, destekçinim :D

Gel beraber olsun panpa birlikte gürültü yapalım :D

sitesinden bak istersen kardeşim Gider Egzost genelde istanbul tayfası orda yaptırıryor..pazarlık belki 400 e yapabilir ama taksit imkanı olması lazım..

Saol Burak valla adamların referansları baya bi sağlammış :) İstanbula gelip yerinde yaptırmak lazım bu işi, o tarafa da pek yolum düşmüyor bu aralar...

Moderatörün son düzenlenenleri:

TRSemih

Semih Yağıbasan-Ankara,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Gel beraber olsun panpa birlikte gürültü yapalım :D

ben davulun sesini uzaktan seviim panpa, kafa kaldırmii :D
senin tuzun kuru.. yengeye aldın 4 kapıyı tabii kafanda rahat, kulağında :D

crazydog

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
uzun süre 45mm düz boru orta ve kat iptali ile otto kullandım ses güzeldi arabada rahatlamıştı ama polislerle köşe kapmaca oynamaktan imanım gevremişti sonuç 5 defa arabayı bağlattım :D

su an 51mm düz boru kat ve orta iptal sonda oem susturucu rahat rahat geziyorum kaşıntı tuttu yine son susturucuya yapıcam birşeyler :)

sana tavsiyem fazla ses çıksın istemiyorsan supersprint bak derim hem fazla ses çıkartmaz hemde iyidir,ayrıca kumandalı tipte egzoz istiyorsan varexler var ayrıca geçen egzoz borularımı yaptırdıgım yerde lionfire marka kumandalı egzozlar vardı fiyatları 500 civarından başlıyordu sanırsam yeri bahçelievlerde onlarada bakabilirsin

ama şu kadarını söyliyeyim ara borularında değişiklik yapmıyacaksan hiç egzoz işine bulaşma sana hiç bi katkısı olmaz sadece ses duyarsın.

onur2ran

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Abarth Muhsin de,lionfire vardı.Bi ara bakalım...

BamBam

Murat ÖZDEMİR ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

TAYF

Tayfun DİLMEN, T.C. Vatandaşı
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
gürültü yapmayan performans veren polıslerle sorun yaratmayacak bı egzoz sıstemı bulursanız banada haber verın :)