Coupeyi 6 vites yapanlar?

demonic1905

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Slm arkadaslar 1.6 16v (k4m) 2000 coupe k.cekmece / Sefaköy
Arkadaslar arac 6. Vitesi istiyo masallah diyelim once ;-) yapan arkadaslar varmi 6 ileri sanzuman sigiyo mu muhafazaya ebatlar ayni mi merak ediyorum yapan bilen arkadaslar varsa bu bilgiyi paylasirsa sevinirim simdiden tesekkurler

Emir

Emirhan SERKUŞ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Maşallah aracınıza 6yı isteyen sonra da 7yi istemesin;)

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
Hiç duymadım,2.0 motor olsa belki 6 ileri Laguna şanzıman bazı tadilatlar ile uyabilir lakin yerine sığarmı orası muamma...

demonic1905

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Maşallah aracınıza 6yı isteyen sonra da 7yi istemesin;)

Insanoğluyuz istemem diyemen yeterki uysun :-D

demonic1905

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hiç duymadım,2.0 motor olsa belki 6 ileri Laguna şanzıman bazı tadilatlar ile uyabilir lakin yerine sığarmı orası muamma...

Anladim merak ettim acaba olurmu aracin muhafazasini kesmeden diye verdiginiz bilgi icin Teşekkürler

cantekin67

Cantekin YAVUZ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
F7R'yi bilmem ama IDE için 6.vitese gerek yok. Özellikle 5. vites uzun olduğu için araç yakıt ekonomisi ve performans için ideal sonuçları veriyor.

resatsirin

Reşat ŞİRİN
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
6. Vites ayrıca biraz torklu araba ister mühendisler bunu düşünmüş olmalılar

*Gökhan42

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
168NmTork ile bende 6vitesin eksikliğini duyuyorum bazen ama tadilat yerine satıp 6 vitesli bi araba dusunurum.. Hatta bi arkadasla braz hız yaptık oda iyi sofordur ben kaptırmısım kendimi vites beste debriyaja bastım elim tam vitese gitti ooopp 6.vitesinmi var len bırak vitesi dedi :D 6 takılsa 7yi ararız bosver 5 vites iyidir.

BunyaminKapicioglu

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Üstad peugeot 306 GTI 6 vites al diyeceğim ama bence megane'ın yerini tutmaz. Özellikle güvenlik anlamında Megane coupe harika bir araç. Kasa ağırlığı olsun, aerodinamiği olsun müthiş tasarlanmış bir otomobil. Benim 306 GTI ile Megane coupe arasında kalmamın tek nedeni güvenliktir mesela. Yine de alternatif olsun diye söylemek istedim. He şunu da söylemeden edemeyeceğim. 1.6 coupe yerine 306 GTI tercihimdir. Ama 2.0 coupe alırım derseniz bence düşünmeyin bile.

demonic1905

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Üstad peugeot 306 GTI 6 vites al diyeceğim ama bence megane'ın yerini tutmaz. Özellikle güvenlik anlamında Megane coupe harika bir araç. Kasa ağırlığı olsun, aerodinamiği olsun müthiş tasarlanmış bir otomobil. Benim 306 GTI ile Megane coupe arasında kalmamın tek nedeni güvenliktir mesela. Yine de alternatif olsun diye söylemek istedim. He şunu da söylemeden edemeyeceğim. 1.6 coupe yerine 306 GTI tercihimdir. Ama 2.0 coupe alırım derseniz bence düşünmeyin bile.

Oncelikle verdigin bilgi icin Teşekkürler dedigin gibi gt cok hafif kalir yaninda yuksek suratte daha da hafifler o yuzden peugeot u yapan muhendisleri bi opmek lazim motor guclu kasa hafif dengesizlik var aracla kendi coupe mi satamayi dusunmuyorum bana yetiyo arabaya baya masraf ettim parcalarini tek tek kendim aldim taktirdim suratten zevkimi aldim ozel soforluk yapiyorum ozel bi sirkette mercedes cls 350 s 500 range rover support falan hizla isim yok yani bu araclarla yeterince bastim sadece merakimdan sordum olsa iyi olurdu aslinda yinede Teşekkürler