Çözülemeyen Kadjar Otomatik Vites Gösterge Paneli

Atsiz

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Herkese merhabalar, dün @befe Hakan beyle buluşmamız sonucu desteğinden ötürü teşekkkür ederim. Gösterge panelinde ki işaretler düzeltildi ve orjinal haline döndü, ayrıca diğer konumuz olan uzaklaşınca kilitlenme özelliğide aktif hale geldi, sadece yaklaşınca otomatik algılamıyor butona basıp açılması gerekiyor. Çok bilgili ve naif biri kendisi buradan tekrar teşekkür ederim.

Gösterge panelin düzeltilmiş halini ekliyorum.

jq5i4kb.jpg

Darısı benimkinin kendini kitlemesine :)

burakm54

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Darısı benimkinin kendini kitlemesine :)

sizinde konunuz geçti aslında programla yapılabilen bir uygulama sadece ddt4all biraz hakim olmak gerekiyor Hakan bey bu konuda oldukça tecrübeli, siz cihazınızla araca bağlanabiliyorsanız kendinizde yapabilirsiniz

Befe

Süper Moderator
41-Kocaeli
Herkese merhabalar, dün @befe Hakan beyle buluşmamız sonucu desteğinden ötürü teşekkkür ederim. Gösterge panelinde ki işaretler düzeltildi ve orjinal haline döndü, ayrıca diğer konumuz olan uzaklaşınca kilitlenme özelliğide aktif hale geldi, sadece yaklaşınca otomatik algılamıyor butona basıp açılması gerekiyor. Çok bilgili ve naif biri kendisi buradan tekrar teşekkür ederim.

Gösterge panelin düzeltilmiş halini ekliyorum.

jq5i4kb.jpg

Ben tanıştığımıza çok memnun oldum kardeşim.
Rica ederim.Normalde eller serbest kilitlenme açıldığında, eller serbest olarak ta kilitlemesi lazım.Ancak anahtar varlığı true olması gerektiği halde sizin araçta false olarak kalıyor ve ecu değiştirmeye izin vermiyor.Ama onu da araştıracağım.Bulursam bir daha buluşup onu da uygularız.[emoji4]

SM-G975F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

bcakir

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Güle güle kullanın geçmiş olsun. Forum olarak yardımlaşmanın tadı çok başka.