Çözülmeyen sorunlar. Megane II

logeron

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
renault megane 2 aracım var 2 adet.2004dynamic 2009 excp dci.2004 2 kapı menteşesi 200 tl ye yaptırdım.2009 olandada aynı sorun var ve daha dogrusu 2009 laguna vardi onlarıda garantiden deyiştirmiştim satmadan.şimdi bu tesadufmudur diyeceğim bence deyildir.3 araçtada kapı menteşesi gidiyorsa kalıcı problem demektir.
şimdi 2009 olan aracımdakileri deyişemiyorum çunku 200 tl veremem kusura bakmasın renault.
ön gögüsten super ses geliyordu musteri hizmetlerine mail attım servis kontol etti ücreti üstlenip davet ettiler ön gögüs lastikleri komple deyişecekmiş bakalım ne olacak.buraya sonucu yazarım

bilalrx

Bilgi Girilmemiş
reno son zamanlarda bazı parçaların kalitesinde zafiyet yaşıyor galiba... üretim çıkış kalite kontrol iptal mi... ıslık

cantekin67

Cantekin YAVUZ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Fransız üreticilerin genel problemi.
Peugeot RCZ'ler de ki rezillik daha fena.

caps

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
renault megane 2 aracım var 2 adet.2004dynamic 2009 excp dci.2004 2 kapı menteşesi 200 tl ye yaptırdım.2009 olandada aynı sorun var ve daha dogrusu 2009 laguna vardi onlarıda garantiden deyiştirmiştim satmadan.şimdi bu tesadufmudur diyeceğim bence deyildir.3 araçtada kapı menteşesi gidiyorsa kalıcı problem demektir.
şimdi 2009 olan aracımdakileri deyişemiyorum çunku 200 tl veremem kusura bakmasın renault.
ön gögüsten super ses geliyordu musteri hizmetlerine mail attım servis kontol etti ücreti üstlenip davet ettiler ön gögüs lastikleri komple deyişecekmiş bakalım ne olacak.buraya sonucu yazarım

hayret nasıl değiştirecekler renault yetkili servileri her zaman sorunlardan kaçar aslında

Hati

Bayan Üye
Bilgi Girilmemiş

Sizi tanıyabilir miyiz? RENAULT FAN CLUB ÜYE TANITIMLARI

legacy of kain

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
benimde sol ön kapı katır kutur ses yapıyordu kendim değiştirdim 70 tl alıp..şimdi sağ kapıda var ses ama değişitirmem:)

logeron

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Evet 440 tl idi fatura renault karşıladı teşekkür ederim

logeron

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bugun konsol sokulup fitil deyiştirildi ses namına hiçbirşey yok .kaldı kapı menteşeleri.renault musteri hiZmetlerine ve yetkililere teşekkürler

logeron

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
hangi servise gittiniz

Şu an olduğum yerde bir tane vardi tugmaner renault mais yetkili servis.onlarda gayet başarılı 4 saatte bitirdiler.