çözüm bulamıyorum lütfen yardım

lordpozzo

Ünal BAL - TRABZON,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
arkadaşlar aracın performansını arttırmaya yönelik çalışmalara başladım ilk olarak egzosdan başladım ama yapılan çalışmadan memnun kalmadım. 60 mm boruya ortadan tüp susturucu ve sonda orjinal susturucu takılarak uygulama yapıldı şu an seste hiçbirşey farketmedi. performansta ise az da olsa bir etki var gibi ama araç 3000 devire gelince teneke sesi gelmeye başlıyor sanki titreşim yapıyor. uygun bir zamanda gidip iyice kontrol ettirecem. benim istediğim abart olmayacak şekilde hafif bir ses almak istiyorum. son susturucuya nasıl bir şey takmak gerekiyor. nette bir tane buldum ama sonuç ne olur bilemiyorum.

MONZA EGSOZ - İlan ve alışverişte ilk adres sahibinden.com'da - 75958960

bu abart değil sanırım kullanan veya sesini bilen varsa bilgilerini paylaşmasını bekliyorum.

Silencerli Eksoz - İlan ve alışverişte ilk adres sahibinden.com'da - 76961818

bu da var ama silencerle ses dedikleri gibi %70 azalmadığını artık herkes biliyor.
lütfen yardım edin şu egzosdan kurtulayım. şu ana kadar bu konuda yardımlarını esirgemeyen tüm arkadaşlarada teşekür ederim.

SLC

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Tok ve güzel bir ses istiyorsan Superspring magnum serisini tavsiye ederim
Son susturucu olarak en iyi sesi kesen Supersprint serisidir
Sıfırı 450-500 TL dir
İkinci eli 250-300 TL dir
Replikalarıda çok var
En uygun ve abart görüntüsü olmayanlar o seridir

*İstanbullu

Çılgın Kangoocu-009,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Tok ve güzel bir ses istiyorsan Superspring magnum serisini tavsiye ederim
Son susturucu olarak en iyi sesi kesen Supersprint serisidir
Sıfırı 450-500 TL dir
İkinci eli 250-300 TL dir
Replikalarıda çok var
En uygun ve abart görüntüsü olmayanlar o seridir

başkan konuştu

lordpozzo

Ünal BAL - TRABZON,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
başkana özelden soracaktım ama mesaj deposu doluydu buradan ulaşabildik :) . birinci ialndaki monza iş görürmü acaba

croman

Burak ÖZKAN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
görmez o abi diğerinin sıfırını al daha iyi monza diye aldanma sakın
sen ucuz yollu en güzel görüntüyü 75tllikten alırsın diğeri beter ya onu geç ses olayını bunlarla zor bağırır bunlar ama nasıl bağırır işte :D

lordpozzo

Ünal BAL - TRABZON,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Burak zaten amacım aracın gürültü çıkarması değil ben çok az bir ses istiyorum filtre sesinden biraz daha fazla bir ses polislerle uğraşmak istemiyorum kalabalık bir caddede devirsiz giderken kimsenin dikkatini çekmemesi gerekiyor bunu yapabilecek bir son susturucu arıyorum

croman

Burak ÖZKAN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
abi ben taktırdım 50 liraya hemde slincerli ama bağırıyor demek istediğim o senin istediğin sesi bende elde etmek istedim olmadı selçuk abinin dediği gibi güzel sesler güzel para işte malesef
ama sana diyeceğim o monza iş değil 75tllik hem tip olarak hem ses olarak daha çok iş görür.

karpuz

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aytuğ başkan ın egzozu çalalım :D bizim işi fazlasıyla görür o tip bişe lazım bize.

GoKaLp

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
egzosu silencerli olarak düşün ünal bence azda olsa sesi kesme imkanın oluyor sana özelden benim monzayı göndermiştim o videoda yeni takılmıstı simdi kurum bağladıkça ses biraz daha değisti ben memnunum çok bağıran bir egzos değil benim hoşuma gidiyor bence dümdüz boruyu çektir susturucuları takma sonada güzel bir silencerli egzos tak derim