CSZ Meggy Yeni FAR Stiliyle :)

*Gökhan42

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
kardeş oluyolardı :D hayırlı olsun far kardeşliğ

Eski Halden :)
484632_4504334376085_1732858654_n.jpg
böylede güzelmiş.... Laguna Lip Aklımda :eyv

alpoçino

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
zevkler ve renkler tartışılmaz değil mi? :eyv

adigeemre

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
faz 1 mi faz 2 mi hanngisine yakısmı :D :aytuğ

ben megilere dedim ayırt etmedım ıkısınede yakışıyo çünkü senın aracının stopları karartınca harika oluyo ama önler ıkısı içinde gecerli

*Gökhan42

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
ben megilere dedim ayırt etmedım ıkısınede yakışıyo çünkü senın aracının stopları karartınca harika oluyo ama önler ıkısı içinde gecerli
Forever phase 1 :tony Dun yıkamadayken GAlerici yanastı yiğenim 2.0 mı he dayı ne olacak dedım MASSALLLAH temız bakıyon arabaya dedi ... niye 1.6 almadın dedı Dayı 1.6 beni kesmez işine bak dedim uzadı :D

bilalrx

Bilgi Girilmemiş
dayı ya nıye heva attın ki... adamda 4.0.cc. jeep vardı, arakada yıkanıyodu .... :cool:
belki garıban gördü, 2.0.cc. neyıne, 1.6.130.ps ler çıktı yegenım dememıs ıyıkı... :D

*Gökhan42

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
zevkler ve renkler tartışılmaz değil mi? :eyv
;Evet Ama BEnim şahsi kararım Aynı arac f3r Motor faz 2 yani makyajlısı vardı almadım.. faz 1 in Hatları hosuma gidiyor ama faz 2 kötü anlamında değil bu ! :)

BOGA

Güray BOĞA-İZMİR,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Güzel görünüyor fakat arka tampondaki o gri kapak gibi olan sanırım lpg dolum yeri ve yine arka taraftaki o anten gibi şey görüntüyü fazlası ile bozuyor...

*Gökhan42

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
dayı ya nıye heva attın ki... adamda 4.0.cc. jeep vardı, arakada yıkanıyodu .... :cool:
belki garıban gördü, 2.0.cc. neyıne, 1.6.130.ps ler çıktı yegenım dememıs ıyıkı... :D
Konya galericileri o kadar uyanıkkiii fiyat dusurmek icin herseyi yapar Yakaladıgı adama 1.6 e motoru 1.6 16v fiyatına satmaya kalkar ( Babama vereceklerdi :D ) Araba temz falan dedi Ben araba alıp satıyom dedi 2.0 mı dedi ... TAlip olacak fiyat kıracaktı tipi belli Dayı satlık değil 1.6 beni kesmez dedim giti yaw u :D

*Gökhan42

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Güzel görünüyor fakat arka tampondaki o gri kapak gibi olan sanırım lpg dolum yeri ve yine arka taraftaki o anten gibi şey görüntüyü fazlası ile bozuyor...
Arka tampondakiler Renault Logosu Sökmedim cunku boya kalkıyor :( antenide sökünce delik var SIKINTI yani.. Ama bi çaresine bakıcam onların Eyvallah :eyv

bilalrx

Bilgi Girilmemiş
hee... galerici leşhci dayı desene... temam ıyı demişin yıgenim o zaman... :cool: