Cumartesi Pazar Antalyada Belekteyim...

GokhanRS

Gökhan GÜMÜŞ ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bu cuma akşamı yola çıkıyorum. cumartesi pazar antalya belekteyim arkadaşlar. gelmişken 2 tanede araç yapıcam.

dizel vip minibüsle geliyorum. akşamları düğün gündüzleri boş sayılırım bir iki araba işi dışında. herkese şimdiden selam olsun.

istanbul adapazarı bilecik bozüyük kütahya afyon ısparta derken bu rotadan beleğe gelicem.

yolla ilgili tavsiyeleri olan varsa bilgi verebilirler. nerelerde ne tatmalı yada görmeli. gece yolculuğu sonuç olarak ona göre nerelere uğramalı tavsiyesi olan varsa dinlerim.

tüm antalyaya saygılar.

C.Kaan

Kaan ÖNTAN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Abi Şimdi Google Map'tan Yol Güzergahına Baktım Oda Senin Kafanda Olan Güzergahı Gösteriyor, Biraz Sağına Soluna Baktım Ama En Kestirme Yol Bu Gibi. Gece Yolculuğu Olmasa İdi Isparta'ya Uğrayıp Oranın Gül Kokulu Ürünlerinden Almanızı Tavsiye Ederdim Ben 3 - 4 Sene Önce Almıştım Hala İlk Gün'ki Gül Kokusu Üzerinde Duruyor, Gerçekten Şaşırtıcı Hayırlı Yolculuklar Abi.

@ROADFOX Kerem Abi Duyurulur qw

MatraX_07

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Gökhan abi 0532******** numaram telefonla detaylı konuşabiliriz
Buyur Gel

Aykut Karabulut

,
Başkan
35-İzmir
Şimdiden hayırlı yolculuklar, kullanacağın güzergah İstanbul-Antalya otobüslerinin de kullandıkları güzergah, Isparta'ya saparsan yolu uzatmış olursun, Beleğe gideceğini var sayarak yazıyorum. Araç kullanım süreni ve hız durumunu bilemediğim için nerede ne zaman duracağına sen karar verirsin. Antalya'ya İstanbul'dan Ankara'dan ve Karadeniz'den gelenlerin ortak olarak mola verdikleri ve aradığın her şeyi bulabileceğin tek nokta Afyon tesisleri olacaktır.

CanTRGT

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hayırlı yolculuklar dilerim. Gece olmasaydı afyondan geçerken bi kaplıcaya gitmenizi tavsiye ederdim :)

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
Hayırlı yolculuklar kardeşim,Aykut abi gerekenleri yazmış sana...:eyv

CanTRGT

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Şimdiden hayırlı yolculuklar, kullanacağın güzergah İstanbul-Antalya otobüslerinin de kullandıkları güzergah, Isparta'ya saparsan yolu uzatmış olursun, Beleğe gideceğini var sayarak yazıyorum. Araç kullanım süreni ve hız durumunu bilemediğim için nerede ne zaman duracağına sen karar verirsin. Antalya'ya İstanbul'dan Ankara'dan ve Karadeniz'den gelenlerin ortak olarak mola verdikleri ve aradığın her şeyi bulabileceğin tek nokta Afyon tesisleri olacaktır.

Aynen abi katılıyorum sana afyon tesisleri gerçekten çok güzel istediğiniz herşeye ulaşabilirsiniz.

Htmakina

Hakkı TAM, ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bilecik'ten soğan, Kütahya'dan çini, Afyon'da yumurtalı sucuk vs.. vs.. derken sen 2 günde anca gidersin Antalya'ya.qw En iyisi nerede yoruldun orada dur kardeşim. Allah yolunu açık etsin.

EVREN TOPCU

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Afyonda sucuk dönerini - pastırmanı ye :) Kütahyada tavşan kanı bir çay iç :) Sonrada yapıştır Antalya kardeşim...Hayırlı yolculuklar...

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
Gökhan abi 0532******** numaram telefonla detaylı konuşabiliriz
Buyur Gel
Haydar'ın telefonunu isteyen benden alabilir arkadaşlar...:eyv