CUMARTESİ YADA pAZAR Mini yada Gocaman Buluşsakmıki...

*Korkmazbey

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
evet Aaaaaakedeşleeee buluşşeveriozmu buluşmeyozmu.. :D Pazar gunu ufaktan da olsa toparlanalım yahu... Maksat Hoş sohbet... Gelenler el kaldırsın..

*Korkmazbey

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
09.09.2012 yANI PAZAR GUNU BAHCELIEVLERDE BULUSUP CAY MESRUBAT FELAN ICECEĞIZ.. gELMEK ISTEYENLER YA BURADAN YADA DIGER SOSYAL PAYLASIM SITELERINDEN ULASSINLAR.. ULASAMAYANLAR Görkemi arasın... Gelebılecek herkesı beklıyoruz.. 12 13 gıbı bulusup oturup geyık yaparık... :kahve

Kerem Mert

Kerem Mert BERBER,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kocaeliden katılıcak olan varsa benide bagaja atabilirmii acabaaa :slc

SerhanÇELİK

T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
34-İstanbul
09.09.2012 Pazar Günü Çalışıyorum :( Muhabbetiniz Bol Olsun

tatang54

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Selam sevgili aile fertlerim Bahçelievler deki öğretmen evinde mini yada gocaman buluşup bişeyler içebiliriz havuz kenarında ne dersiniz... Hemde çok özledik birbirimizi diye düşünmekteyim :) Hiç organizasyon felan yapmaya gerek yok gider oturruz yemek felan yemek ıseyen bısıler de yıyebılır... :D:bravo Maksat özlem gidermek...

abi senin karşı sokağında bi fluence var çekicem çekicem fotosunu unutuyorum yakalarsan sen çekermisin :) koca balık sırtı anteni takmış ama arkasında orjinalide takılı :) (sürekli geçtiğim yol üzerinde görüyorum aracını ordan biliyorum) :eek:

*Korkmazbey

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
abi senin karşı sokağında bi fluence var çekicem çekicem fotosunu unutuyorum yakalarsan sen çekermisin :) koca balık sırtı anteni takmış ama arkasında orjinalide takılı :) (sürekli geçtiğim yol üzerinde görüyorum aracını ordan biliyorum) :eek:

Kardeşim neresi karşı sokağım tam bılsem yerını senın ıcın cekerım 14bın yandan...;)

tatang54

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
yeni yapılan ptt binasının önünde duruyor hep :)

*Korkmazbey

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Tamam gecerım oradan eger gorursem cekerım ;)

*Korkmazbey

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
EVET ARKADAŞLAR SAAT 14:00 DA Bahçelievler öğretmen evindeyiz.. Gelmek isteyenler 0506 680 7998 nolu telefondan yer tarıfı için ulaşabılır.... Şimdiden iyi buluşmalar bize.... :D