CYB Coupe ve ''Sound system'' Projesi

GoKaLp

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kardesim senin tüp simit olarak mı stepnedemi takılı?
Bu bası koyunca bagaj iyicene ölücek ama diyorsan bana ses lazım bagaj değil hayırlısı olsun için titresin müzik sesinden hehe

16-UğUR-55

Uğur Kaymak,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hayırlı olsun haydar.

MatraX_07

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
küçük kutu basslar var kardeşim. kare yada yatay olanlar onlardan taktır, yer kaplamaz, bagajı öldürmezsin. Onur abi ve Murat Alpine 8'' kutu bass aldı, ikiside performansından çok memnun.. konulara bi göz atmanda fayda var;

http://www.renaultfanclub.com/oto-ses-sistemleri/21752-yzm-clio-alpine-boxedsubw.html

http://www.renaultfanclub.com/oto-ses-sistemleri/21809-bam-coupe-sessistemi-video.html
Kardeşim Eyvallah Çok sağol ilgi ve alakan için daha önce görsem kesin ondan alırdım..Aldım ama yaa bagaj da ölecek :)
Kardesim senin tüp simit olarak mı stepnedemi takılı?
Bu bası koyunca bagaj iyicene ölücek ama diyorsan bana ses lazım bagaj değil hayırlısı olsun için titresin müzik sesinden hehe
Kardeşim benim Tank Sol köşede :) ve tesisatı denedim kabini koydum mu bagaj ölüyorr ne yapalım davamıza inandık gümbür gümbür çoştursun
Bekar adamım bagaja n koyayım çok olsa tatile giderken üst baş koyarız onu da arka koltuklara koyarız hehe

GoKaLp

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş

Kardeşim benim Tank Sol köşede :) ve tesisatı denedim kabini koydum mu bagaj ölüyorr ne yapalım davamıza inandık gümbür gümbür çoştursun
Bekar adamım bagaja n koyayım çok olsa tatile giderken üst baş koyarız onu da arka koltuklara koyarız hehe

vayy kardeşim yakışır çoş bakalım biz evli adamız bagaj bize lazım :D

adigeemre

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hayırlı olsun ve kolay gelsin şimdiden...neyse en azından benım gıbı kaporta boya uğraşmıyosun biraz daha temiz iş be:):)

hakanbalkaya

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
kanka hayırlı olsun ama amfileri açda içine hava vur..
geldiğimde dıstak dıstak gezeriz :d

onur2ran

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kolay gelsin,iyi dinlemeler.