Dacia Araçlar Fren bakımı

bilalrx

Bilgi Girilmemiş
Solenzam, şu yakıt bakım sistem sorun çözümü araştırıyonmu... burda servis ilk bakıma kadar(20.000.km.daha 11.000 km var) böyle diyo beya... yaktı bizi... :cool:

Solenza

Ersin ŞENTÜRK,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Solenzam, şu yakıt bakım sistem sorun çözümü araştırıyonmu... burda servis ilk bakıma kadar(20.000.km.daha 11.000 km var) böyle diyo beya... yaktı bizi... :cool:

Abi cotech arkadaşa durumu ileteceğim yarın cevap gelir

bilalrx

Bilgi Girilmemiş
hasretle cevabını bekliyorum...:cool:
ş.dışı basarsam ykıyor, ort.110-120 km de ort.7,5.lt. civarı (normal gibi...90.da katolog 6,5.olursa)..;)
ancak şehiriçi bitiriyor beni... şimdi ort.8,5-9,4.lt.arası geziyor... petrolcülere çalışıyoz yani.. araç 9.500.km.de... azalcak gibi durmuyo... :sinirli
ya yakıtı azaltmalı yada Nurhayatı yollasınlar yani... onun hatrına idare ederim... :cool:

Solenza

Ersin ŞENTÜRK,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ş.dışı basarsam ykıyor, ort.110-120 km de ort.7,5.lt. civarı (normal gibi...90.da katolog 6,5.olursa)..;)
ancak şehiriçi bitiriyor beni... şimdi ort.8,5-9,4.lt.arası geziyor... petrolcülere çalışıyoz yani.. araç 9.500.km.de... azalcak gibi durmuyo... :sinirli
ya yakıtı azaltmalı yada Nurhayatı yollasınlar yani... onun hatrına idare ederim... :cool:

Hatır büyük desene Abi :eyv

efepacaci

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

benimkidevilk baslarda çok yakıyordu ben aldım 12 bin de götürdüm ilk bakımı yaptım km bi 13-14 olunca arabanın degerleri yerine oturdu ilk bakım için bekleme km bin gelmesini bence :)