Dacia Duster 4X4 Ses İzolasyonu / Sound İsolation

memo_16

Bilgi Girilmemiş
neden böyle bir işleme gidilmişki, çok mu ses yapıyor? yanlış anlaşılmasın hiç binmedimde tamamen merakımdan soruyorum :)

C.Kaan

Kaan ÖNTAN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bunun maliyeti nedir ve nerede yapilmiştir.açiklanabilirmi acaba.dişardan gelen klasik duster rüzgar sesine faydasi olmuşmudur?.....:))

BAHÇELİEVLER MAH, 34893 Pendik, İstanbul Adresinde Yapılan Bir İşlem Fiyat ve Artı Yönlerini Sordum En Kısa Sürede Size Geri Dönüş Yapacağım :eyv

neden böyle bir işleme gidilmişki, çok mu ses yapıyor? yanlış anlaşılmasın hiç binmedimde tamamen merakımdan soruyorum :)

Bilmem Bende Hiç Duster'e Binmedim :eek:

bilalrx

Bilgi Girilmemiş
taban bölgeye ekstra ızalasyon olmuş... ben kullanıyom aracı, fazla sıcak soğuk ve ses hıssetmedım... çok lazım değil gibi.. ancak tavana şart yanı... ınceceik ızalasyon var yazın tavan yanıyo...

memo_16

Bilgi Girilmemiş
taban bölgeye ekstra ızalasyon olmuş... ben kullanıyom aracı, fazla sıcak soğuk ve ses hıssetmedım... çok lazım değil gibi.. ancak tavana şart yanı... ınceceik ızalasyon var yazın tavan yanıyo...

bilgi için teşekkürler Bilal abi :)

doruk230

Doruk Anıl ALKAN, ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
hayatta yaptirmam sifir arabaya bu sekilede birsey..

yollayolla

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
arkadaşlar güzel bir çalışma olmuş bende size kapılar kapalı olduğu zaman aracın içerisine değil apa kapı boşluklarına fazla miktarda toz ve yıkandığı zaman su giriyor bununu çözümü için ne yapabiliriz,aracı her yıkadığımda kapı direklerini ve etrafını (içerisini) silmek gerekiyor bu konuda yardımcı olurmusunuz