Dacia Logan Kumda Gider mi?

*MELiH

Melih LALE,
Yönetici
Başkan
Bilgi Girilmemiş
Kumun Altı sert bizim buraya gelsin basınca ayağın içine giriyor 20 25 cm :D orda bnm basık araçta gider :D

doruk230

Doruk Anıl ALKAN, ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
şoförlük olama ihtimali varf mı bir taktığı felan.. bence başka bir araba verin onla yapsın :)

Artiktek

Kadir KITIR, Sakarya,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kum yumuşak değil kesinlikle Ramzey Gy-200 Kroslar zor gidiyor bu kumda. Karasu'ya yolu düşen olursa kumunu bi incelemesini isterim. Adam dalganın dibine kadar gidiyor arabayla. Kumdan olsa her araba gider azda olsa. Bu kumda x6 - range rover sport gibi arabalar batıyor hergün. artislik olsun diye giriyorlar kalıyorlar

*Korkmazbey

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Lastiklerin bir özelliğimi var diye düşünmeden edemedim,Halil ve Tufan görün ve ders alın bu adamdan...:D

Kumun altı sert gibi ve arabada hafif olabilir...
İşin sırrı arabada olabilir adam motor ustasıymış! ama anlamak basit verin başka bir araba onunla denesin, benim arabayıda getirebilirim denemesi için...:)

Alper22

Alper ACAR,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Biz cherokee ile giriyorduk sahile kum vs fark etmiyordu 1 kere x5 çektik millet nasıl dalga geçiyordu x5'tekilerle varya :D

tatang54

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
aynı kumsalda fluence ile saplandım falanı filanı yok başka karasu kumu hem sahilde batar hem suyun içinde

bilalrx

Bilgi Girilmemiş
valla helal olsun Dacia ya... ben bıle cesaret edemem 4x4 rağmen, yumuşak kum rezıl eder adamı... araçta-çekişte veya lastıkte bi numara var galiba... lastık kum-çamur tipi çok dişli lastık olsa belki yani... adam spin atıyo,basıyo,duruyo kalkıyo, helal olsun, sırrını öğrenınce sölese de faydalansak... :slccenker