Dacia Logan Sis Farı Montajı

orhang

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
her şeyin tesisatı her donanımda var sanırım :D

aynen çoğunlukla var mesela bende arka camlara otomatik abs ve ısıtmalı koltuk tesisatıda hazır sigorta panosunda görebilirsiniz. megane 2 lerde direk takılı sigorta oluyo ısıtmalı koltuk için mesela

orhang

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bugün yeni mahalle de parçacıya gittim. sordum orjinal tane 80 dedi braketlerde yokmuş. bende mars marka braketli sis farı aldım yarın iş donüşü montaja başlayacağım. 80 TL Sağ Sol Ampulleriyle Birlikte. 2 Adette H11 Soket Aldım Kaportacı Arkadaşımdan. Far Kolu Kalıyor Birtek Onunda Çaresine Bakacağız Ayrı Düğmede Yapabilirim Hattan Elektrik Alıp.

orhang

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
attachment.php
attachment.php
attachment.php
attachment.php
attachment.php
attachment.php
attachment.php
attachment.php
attachment.php
attachment.php
attachment.php
Evet Arkadaşlar Proje Tamamlanmıştır.

kadir34

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
merhaba arkadaşlar benim de 2009 model dacia logan mpı 14 benzinli aracım var sis farları yok sıfır almıştım ilk sahibiyim sis farı taktırmak istiyorum sis farı yeri yok tamponda kesilecek orjinal bişey almak istiyorum sis farlarının çeşitleri çıkmış yuvarlak led olanları var normal standart beyaz yanan var renodan başka bir yerde orjinal ürün bulmak zor renaultda dışardan gelenlere satış yapmıyor diye biliyorum renault mail orjinalde hangi markayı kullanıyor sis takım olarak alacağım kapakları ile birlikte şekilli güzel hoş duracak bişey arıyorum koldada marka olarak hangisini kullanıyor bilmiyorum tavsiyeleriniz ne olur bu konuda benim bildiğim valeo kaliteli bir markadır ama valeonun sis farı takımı kolu varmı bilmiyorum şu anda araştırma yapıyorum bana yardımcı olursanız çok memnun olurum şimdiden teşekkür ederim

AŞiKaR

Reşit Karataş , 2013 Fluence dCi,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
merhaba arkadaşlar benim de 2009 model dacia logan mpı 14 benzinli aracım var sis farları yok sıfır almıştım ilk sahibiyim sis farı taktırmak istiyorum sis farı yeri yok tamponda kesilecek orjinal bişey almak istiyorum sis farlarının çeşitleri çıkmış yuvarlak led olanları var normal standart beyaz yanan var renodan başka bir yerde orjinal ürün bulmak zor renaultda dışardan gelenlere satış yapmıyor diye biliyorum renault mail orjinalde hangi markayı kullanıyor sis takım olarak alacağım kapakları ile birlikte şekilli güzel hoş duracak bişey arıyorum koldada marka olarak hangisini kullanıyor bilmiyorum tavsiyeleriniz ne olur bu konuda benim bildiğim valeo kaliteli bir markadır ama valeonun sis farı takımı kolu varmı bilmiyorum şu anda araştırma yapıyorum bana yardımcı olursanız çok memnun olurum şimdiden teşekkür ederim

Renaultun Kullandığı Sis Farı Valeodur...

LOGAN.

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar 2011 1.5 dcı sedan Abiance model sis takmak istiyorun orjinal yok tesisat döşelimidir.
Tamponda sis yerlerini kesmek lazım. Sis çerceveleri bu tampona uyarmı.

tanseler

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar 2011 1.5 dcı sedan Abiance model sis takmak istiyorun orjinal yok tesisat döşelimidir.

İsi serviste yaptirirsaniz 1000 lirayi bulur. Tesisat, sisler ve montaj benim aracta ( fluence joy ) 1000 civari tutmustu yetkili serviste. Bir de tanitma olayi var bilgisayardan sis farlari aktif ediliyor. Disarida daha ucuza mal olur ancak islem icin gerekli tesisat ve iscilik ne denli duzgun olur o tartisilir oldugundan serviste yaptirmistim ben.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

orhang

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
İsi serviste yaptirirsaniz 1000 lirayi bulur. Tesisat, sisler ve montaj benim aracta ( fluence joy ) 1000 civari tutmustu yetkili serviste. Bir de tanitma olayi var bilgisayardan sis farlari aktif ediliyor. Disarida daha ucuza mal olur ancak islem icin gerekli tesisat ve iscilik ne denli duzgun olur o tartisilir oldugundan serviste yaptirmistim ben.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
hocam daciada gerekmiyor öyle birşey neredeyse karadüzen olacakmış az daha zorlasalar.

orhang

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
sol ön tekerin hemen önüne gelen yerde davlumbazın arkasında dik demirin üzerine takılı bi dişi soket var. o sis tesisatı soketi. herşeyi hazır tesisatın. parçacıdan sisleri ve çerçevesini al birde tampon tesisatı al tamponu sökmeden sisleri çerçeveye çerçeveyide tampona tak. ardından tampon tesisatını soketine tak ve sislere takabilmek için arabanın altından kabloyu tırnaklarına geçirerek tampon içinde taşı. sonra içerde direksiyonun arkasında ki plastiği sök. far kolunu çıkar onun soketinde 2 tane yeşil kalın kablo var onları köprüler kapat geri. işlem bu

Ekh416938

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hocam selam. Derin bir hortlatma oldu kusura bakmayın. Sizin bu iki yeşili birbirine köprüle dediğiniz işlem bildiğimiz ön sis düğmesi olmadan ön sisleri arkaya bağlama işlemi sanırım değil mi? Biraz karışık anlattım umarım açık olmuştur. =) Hocam benim 2011 1.6 ambiance Logan'ım var. Sis takımını topladım komple, aklınıza ne gelirse. Ön sisli kolu taktım, ön sisi aç kapa yaptığımda yeşil kabloda elektrik alabiliyorum. 25 Amp'lık sigortam da yerinde takılı (videodaki arkadaş 15 kullanmış yalnız onu anlayamadım neden farklı acaba) ama ön tekerin önündeki dişi sokete elektrik gelmiyor. Sizce sorun nedir? Kabloyu takip etmeye çalıştım fakat motor içi sigorta kutusundan sonra kaybediyorum nereye gittiğini.