Dacia'ya güvenmeyin

gokcen25

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar dacia almak isteyen varsa kesinlikle vazgeçsin benim 2017 model sanderom var aracım da ha 10000 km de iken motor kırdı aracın değişimini talep ettim kabul etmiyorlar fabrika çıkışı arızalıymış başka yerine Zarar vermişse ne olacak diyorum onu da değişicez diyorlar sıfır aracı parça parça değişeceklermiş ayrıca serviste karşılamaları konuşmaları çok kaba ve kendize muhatap bulamıyorsunuz

salvador03

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Sana diğer açtığın konuda cevap vermiştim boşuna zaman kaybetme rica ile minnet ile olacak iş değil değiştirmezler zorla değiştirteceksin yoksa arabamı değiştirirmisin canım cicim diye konuşursan bunlar dahada güven buluyolar kendilerinde tüketici heyetinde git durumun iyiyse direk avukat tut

gokcen25

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Sağol kardeş tüketici mahkemesine başvurdum

hmetin11

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hocam durumu bilmiyorum.İstediginiz hukuki mucadeleyi de yapın sonuna kadar hakkınızdır.Ama boyle suclamalar da yapmayın.Amcaoglunda 2015 Sıfır Duster 1,5DCİ var.3 yıldır kullanıyor.80.000 KM de ve Sevis de cok ilgili ve alakalı ,gayet guzel ilgileniyor.
Direkt Dacia Almayın olmuyor.İnsanları yanıltmak dogru degil...

taekwondocuguven

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Şimdi Kardeşim Dacia Güvenmeyin diyorsunda Ben kendim serviste çalışıyorım araç 10000 km olabilir eğer fabrika hatası olunca fabrika aracın komple motorunu değiştiryor sorun olunca eğer aracı farklı sebebple zorlama kol felan çıkartınca fabrika bunu garantiye kesinlikle sokmaZ bunu araç darbe almadığı sürece zorlanmadığı sürece motor biyel kolunu kesinlikle kıramaz benim karşıma 7 bn km aracın motoru parçalanmış halde geldi yani zorlanmadan yani aracın durumunu görmeden araştırma yapılmadan Dacia güvenilmeZ deme yanlış hata yaparsın ...

RedFoX

Levent
Süper Moderator
14-Bolu
Motor kırılması ne :) Dacia, Renault ile aynı motoru kullanıyor. Sizin deyiminizle motor kıracaksa Megane, Talisman, Clio da motor kırar. Dacia nin tek bildiğim kronik sorunu debriyaj plakası o da kalkışlarda sadece titreme yapıyor.