DAD Rsi Loading devam :)

RedbuLL

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Muayneden gectim magnex egzoz Bi çıtır düşürdük bide kule gergisi taktık arka gergide hazır elımde ama koltuksuz dolasmam gerekıyor kafam kacarsa soker takarım :))
ayarında abartıya kacmadan orjınallıgı koruyarak Loadınge devam ...

uniquel

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
masallah:)
o almanci plakayi cozemedim ben? :D

*İstanbullu

Çılgın Kangoocu-009,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
maşallah dostum

*Korkmazbey

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
O plaka ile gez polisler durdurmaz belki:) Çorludaki kadar düşürmedin demi...:D

RedbuLL

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Yok bu kışlık basıklık :) O zaman geldıgım amortısor ve yaylarım duruyo yaza onları takmayı dusunuyorum :D

Görkem

Bilgi Girilmemiş
Sanırım RSİ nız satılık
Renault Clio 1.8 RSi 1997 Model 9.000 TL Sahibinden satılık ikinci el Yeşil renk - 70102717
uzun zamandır araştırıyorum temiz bir lacivert yada beyaz RSİ düşünüyorum dün aksaray parçacımda parçalarını araştırdım hemen hemen hepsi var ama bazı parçaları pahalı Mesela arka bagaj siyah plastik yok olsada fiyatı 120 TL far stop tamponlar var tamponları 350 tl bagaj kilidi 180 tl çamurluklar 45 tlgibi fiyatları var aracın güzel takas düşündüğün marka varmı?

RedbuLL

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

RedbuLL

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ÇorLu da böyleydi hatta otoparka gırerken benzın hortumu patladı krıko istedık herkesten bi allahın kulu cıkartıp vermedı krıko eskı bulusmalar oLsa bırının arabasına bısey olsa herkes yardım etmek ıcın cabalardı arabacılık pıyasası ölmüş gerçekten herkes kendi arabasının trıbıne gırmıs park ampulu taktıran , egzoz taktıran havalarda sanki 1000 hp supra ya bınıyolar :D Kımse alınmasın onlar kendılerını bılıyolar... ben krıkosuzda degıstırdım o hortumu sıkıntı yok, biz en azından park ampulunu bıle baskasına degistırtmıyoruz.Sorsalar en kraL arabacılar ... sadece muhabbetlerımıze esprı kaynagı oluyolar :D