Dalila-HY Fiesta ya Kavuştuk İdareten Fotolar...Gece Gri

Revolution

Gizay İMREN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Düzü 5 ileri zaten otomatikte vites sayısını arttırmaları gerekeriken azaltmışlar. 4. vites te kesiciye sok bakalım bi aracı :cool:

Chucky

Çağatay KOCAKUŞAK,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Düzü 5 ileri zaten otomatikte vites sayısını arttırmaları gerekeriken azaltmışlar. 4. vites te kesiciye sok bakalım bi aracı :cool:

​bakalım abi; bi boşta sokucam yarın , sonra basarız:eyv

mustiksk

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hayırlı olsun, Allah kaza bela vermesin inşallah...

adigeemre

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kazasız belasız güzel günlerde kullan....

Chucky

Çağatay KOCAKUŞAK,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
​teşekkürler:eyv

burakdemirel

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kardeşim hiç bulaşma yıkamaya yeni tazecik boya kıyamam ben şimdi ona. Neyse nazarım değicek maşallah kardeşim Allah daha iyilerini nasip etsin.

*Gökhan42

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
hayırlı olsun cagatay gecen yıl 1.4 turbolu 5 ileri manuel bi tane surdum bundan 150de tıkanıyordu gitmiyordu .. begenmemistim o zaman .. linea 1.3 bundan daha seri hızlı gelmisti bana ama yakısıklı makine Kazasız belasız kullanın..

*Gökhan42

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
arac sıfır yanlıs bilmiyorsamda Rodajı dolmamıs arabayı gaz kesiciye sokmak mantıklı değil cagatay.. 90ı da gecmeyinj. gaz pedalına fazla abanmayın :eyv

*Gökhan42

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
hayırlı olsun cagatay gecen yıl 1.4 turbolu 5 ileri manuel bi tane surdum bundan 150de tıkanıyordu gitmiyordu .. begenmemistim o zaman .. linea 1.3 bundan daha seri hızlı gelmisti bana ama yakısıklı makine Kazasız belasız kullanın..

dizeldi bahsettiğim arac

Chucky

Çağatay KOCAKUŞAK,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

abi annem in yapacağı en fazla sürat 140 km, hadi hep ben kullansam fiesta sport alırdım fakat sürat değil görünüm ön planda olan araç:eyv

Kardeşim hiç bulaşma yıkamaya yeni tazecik boya kıyamam ben şimdi ona. Neyse nazarım değicek maşallah kardeşim Allah daha iyilerini nasip etsin.
yıkamayı şimdi bu sıralar yapmam zaten ; buralarda milletin gözü çok kalıyor Allah korusun nazar değmesin diyen yok vayy be çok güzelmiş çirkinmiş laga luga:eyv